Leģendārie Gipsy Kings uzstāsies Rīgā

Raksta attēls - Leģendārie Gipsy Kings uzstāsies Rīgā

07.09.2018 / Parmuziku.lv

26.novembrī Arēnu Rīga piepildīs aizraujošas čigānu flamenko skaņas. Šī žanra karaļi - leģendārie Gipsy Kings - priecēs Latvijas publiku ar brīnišķīgu mūziku un neticami virtuozu izpildījuma mākslu. Koncertā piedalīsies Nikolass Reijes (Nicolas Reyes) un Tonino Baljardo (Tonino Baliardo) - vieni no grupas dibinātājiem.

Grammy ieguvēji Gipsy Kings visā pasaulē pazīstami ar saviem megahitiem Volare”, Bamboleo”, Djobi Djoba”, Escucha Me” un daudziem citiem. Noslēpumainie un košie “čigānu karaļi” spēlē romantisku, melanholisku un vienlaikus ļoti ugunīgu mūziku.

Grupu 1979.gadā Francijas dienvidos izveidojuši vienas ģimenes locekļi. Tās debijas albums Gipsy Kings uzreiz kļuva par sensāciju un mūziķiem atnesa tūlītēju slavu, iekļuva divpadsmit valstu hitparādēs, bet Lielbritānijas topā noturējās 40 nedēļas. 2014. gadā viņu albūms «Savor Flamenco» ieguva prestižo Grammy balvu nominācijā «Best World Music Album». Šobrīd viņu kontā ir neskaitāmi pilnībā izpārdoti koncerti visā pasaulē, tai skaitā uzstāšanās Karaliskajā Albertholā un ielūgums uz ASV prezidenta Džordža Buša inaugurācijas balli, kā arī liels skaits citu sasniegumu. Un tomēr galvenais no tiem ir nedalīta klausītāju mīlestība ikvienā pasaules malā.

Samtaini glāsmainajā Gipsy Kings mūzikā labskanīgi savijušies visdažādākie žanri no flamenko līdz R’n’B. Tajā dzirdami Latīņamerikas džeza motīvi, samba, rumba, salsa, soulmūzika, afrikāņu dziedājumi un arābu mūzikas raksti.

Gipsy Kings koncertā 26.novembrī Arēnā Rīga nenoliedzami valdīs lieliska atmosfēra, un klausītāji baudīs neaizmirstamas emocijas. Valdzinošā ģitāru skaņa, virtuozais izpildījums un ar mīlestību radītie muzikālie šedevri padarīs šo vakaru patiesi sirsnīgu un jauku.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!