Arēnā Rīga uzstāsies MOT

Raksta attēls - Arēnā Rīga uzstāsies MOT Publicitātes foto

07.09.2018 / Parmuziku.lv

Viņš darbojas slavenā leibla Black Star paspārnē un regulāri ziņo par pilnībā izpārdotiem koncertiem mēnesi pirms to norises dienas. Viņa dziesmas uzreiz pēc izdošanas kļūst par hitiem un ir atrodamas galveno mūzikas topu virsotnēs.

Dziesmu “Сопрано” (kopā ar Ani Loraku), “Капкан”, “Абсолютно всё” (kopā ar Bjanku), “День и ночь” autors, visu iespējamo Krievijas muzikālo prēmiju laureāts Mots savā mūzikā izsmalcināti apvienojis hiphopa, soulmūzikas un deju mūzikas elementus, radot savu īpašo tikai sev raksturīgo skanējumu, kas kļuvis par viņa vizītkarti.

2017.gada beigās izdots sestais Mota studijas albums ar nosaukumu “Добрая музыка клавиш”, kas kļuvis par īpašu notikumu mūziķa dzīvē. Viņš atzinis to par savas karjeras labāko albumu. “Šajā albumā ieliku savas labākās un dvēseliskākās melodijas un harmonijas, lai nomāktu rudens skumjas. Šis albums ir kā baldriāns, kā balzams melanholiķiem un melomāniem. Mans personīgais opus magnum,” stāsta Mots. Tajā iekļautās dziesmas izceļas ar bagātīgiem, izsmalcinātiem aranžējumiem un nobriedušiem, dziļas jēgas piesātinātiem tekstiem, un katrā no tiem Mots stāsta par noteiktu savas dzīves periodu.

Pēdējā albumā iekļautās dziesmas “Когда исчезнет слово” klipā Mots atklājis galveno noslēpumu, par kuru iepriekš klusējis – video beigās parādās viņa sieva Marija, kas ir bērniņa gaidībās, un šis kadrs nav bijis iestudēts. Klips filmēts Mota un Marijas vasaras ceļojuma laikā Grieķijā.  Filmēšanai izvēlēta vieta, kuru līdz šim nebija izvēlējies neviens mūziķis – senie, klintīs celtie Meteoras klosteri. “Dziesma “Когда исчезнет слово” ir zvērests, kuru šogad devu debesīm un kurā izliku visu sevi un visas savas emocijas,” stāsta mūziķis.

           

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!