Latviskais sīkstums, zāles smarža un mežonīgi tēli. Noklausies postfolkloras ansambļa Zāle jauno dziesmu!

Raksta attēls - Latviskais sīkstums, zāles smarža un mežonīgi tēli. Noklausies postfolkloras ansambļa Zāle jauno dziesmu!

20.04.2015 / Parmuziku.lv

Noskatoties dziesmas video, Gredzenu pavēlnieka un hobitu fani nebūs vīlušies!

Grupai, kas izveidojās, satiekoties dzejniekam Pēterim Dragunam, dziesmu autorei Martai Kreitusei un ģitāristei Kasandrai Kaņepei, šogad pievienojās jauni dalībnieki - Tarass Kuzmenko (bungas), Kira Maija Kirsanova (oboja) un Aivis Gailītis (čells). Debijas albums, ko izdod Naba Music, nāks klajā maija sākumā.

Zāles mūziku raksturo daudzslāņains skanējums, kam pamatā ir maiga, atmiņā paliekoša melodija, netradicionāla, tomēr ausij tīkama vokāla harmonija, kas apaudzēta ar neierastu mūzikas instrumentu apvienojumu (harmonija, vargans, čells, oboja, ģitāras un perkusijas).

Jaunā grupas singla ar nosaukumu Mitago jēdzienu ir radījis angļu fantastikas romānu rakstnieks Roberts Holdstoks, ar to apzīmējot mītiskus varoņus un arhetipiskus tēlus, ko atmodina cilvēku atmiņas un fantāzija. Klips ieturēts šai maģiskajā noskaņā, iedzīvinot tēlus askētiskajā Latvijas ainavā un radot muzikālu pasaku pieaugušajiem, stāstu par ceļojumu atpakaļ pie pirmatnējības, atpakaļ pie sevis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!