Latviju Eirovīzijā pārstāvēs Laura Rizzotto

Raksta attēls - Latviju Eirovīzijā pārstāvēs Laura Rizzotto Ekrānšāviņš no tiešraides video

25.02.2018 / Parmuziku.lv

Sestdien finālā noskaidrots Supernova 2018 uzvarētājs. Un tā ir Laura Rizzotto ar dziesmu "Funny Girl".

Fināla žūrijas sastāvā bija Jānis Lūsēns, DJ Rudd, Jolanta Gulbe-Paškeviča un "Universal Music Group" Somijas un Baltijas valstu reģiona komercdirektors Petri Mannonens. Šī gada jaunums ir, ka žūrijas viedoklim nebija tikai rekomendējošs raksturs, bet veidoja pusi no sacensību rezultāta.

Un pēc žūrijas pārstāvja Dj Rudd vārdiem, šogad gan žūrijas, gan skatītāju balsojums bija vienāds. Un tajā uzvarēja Laura Rizzotto, kas konkursā izpildīja dziesmu "Funny Girl". Otrajā vietā ierindojās puišu grupa "Sudden Lights", bet trešajā vietā - dziedātāja Madara. 

Laura Rizzotto ir 23 gadus veca dziedātāja un dziesmu autore, kas dzimusi Brazīlijā, ar latviešu tēvu un portugāļu izcelsmes māti.

Laura savu pirmo melodiju sarakstīja 11 gadu vecumā, un kopš tā laika viņa ir publicējusi vairāk nekā 100 oriģinālas dziesmas.

Dziesmas “Funny Girl” galvenais vēstījums  - būsim patiesi paši pret sevi! Tas ir pats svarīgākais, ko savā dzīvē varam darīt. Tā stāsta par meiteni, kura iemīlās savā labākajā draugā. Viņa allaž liek viņam smieties un viņas jūtas ir rūpīgi sargāts noslēpums, līdz viņa izlemj atklāties. Diemžēl atzīšanās nāk par vēlu – viņš jau ir iemīlējies citā. Puisim viņa ir tikai draugs, tikai “smieklīgā meitene”.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!