Latvijas baznīcās notiks Raimonda Ozola un Valta Pūces projekts "Tik klusa un svēta"

Raksta attēls - Latvijas baznīcās notiks Raimonda Ozola un Valta Pūces projekts "Tik klusa un svēta" Publicitātes foto

21.11.2018 / Parmuziku.lv

Divi pazīstami Latvijas mūziķi - Raimonds Ozols un Valts Pūce šī gada decembrī ir nolēmuši iepriecināt Latvijas publiku ar savu jauno Ziemassvētku projektu “Tik klusa un svēta”.

Programma izskanēs 14 Latvijas baznīcās un kultūras namos. Tā iecerēta kā sirsnīgs, klusināts, skaistas mūzikas piepildīts pārdomu brīdis ikvienam tās klausītājam.

Koncertā skanēs visiem labi zināmās tradicionālās Rietumeiropas ziemassvētku dziesmas “Klusa nakts”, “Šī nakts mirdz gaismā brīnišķā”, “Kas ir šis bērns”, “Ir šodien bērniņš piedzimis”, “Eņģeļus mēs dzirdējām”, u.c. V.Pūces aranžējumos, kā arī V.Pūces klausītāju jau iemīļotās – “Tik klusa un svēta” (K.Dimiters), “Nosalušais sunītis” (K.Dimiters), “Ronjas un Birka duets” (K.Vērdiņš), “Ziemas ainava” (P.Brūveris), u.c. dziesmas.
 
Publikas vērtējumam tiks nodoti arī vairāki pirmatskaņojumi. Klausītājus priecēs brīnišķīgo balsu īpašnieki - vokālisti Kristīna Zahārova un Mārtiņš Ruskis.  Koncerti notiks:

1.12.    Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcā 
2.12.    Jēkabpilī, Krustpils Romas Katoļu baznīcā    
7.12.    Saldus Sv. Jāņa baznīcā 
8.12.    Ādažu KC
9.12.    Saulkrastos, Minhauzena Undā
12.12.   Olaines Kultūras namā
14.12.   Dubultu luterāņu baznīcā
15.12.   Rīgas Jaunajā Sv. Ģertrūdes baznīcā 
16.12.   Alūksnes KC 
21.12.   Jelgavas Sv. Annas ev. baznīcā 
22.12.   Torņakalnā, Rīgas Lutera baznīcā 
23.12.   Tukuma Sv. Trīsvienības baznīcā
25.12.   Mazmežotnes muižā
26.12.   Ogres Sv. Meinarda Romas Katoļu baznīcā

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!