Latviešu hip-hop izpildītājs GUNCHA publisko jauno singlu ar nosaukumu “Panākumi”

Raksta attēls - Latviešu hip-hop izpildītājs GUNCHA publisko jauno singlu ar nosaukumu “Panākumi” Publicitātes foto

03.01.2019 / Parmuziku.lv

Pats izpildītājs stāsta, ka dziesma ir par panākumiem un, kā mēs viņus sasniedzam savā dzīvē, katram ir savs noslēpums, tāpēc arī izpildītājs publisko dziesmas formātā savu versiju.

Šī ir viena no tām dziesmām, kad ne tikai meldiņam var dziedāt līdzi, bet gan jāieklausās dziesmas teksta vārdos, kas hip-hop mūzikā ir svarīgi. Izpildītājs sarakstījis, tieši sava panākuma atslēgas formulu, tad, kad dzīvē neskaties uz materiālām vertībām, bet gan mīli, to, ko tu dari. GUNCHA saka, ka viņam nav vajadzīgs zelta pulkstens un automašīna, atdzīst, to, ka ikdienā brauc sabiedriskā transportā, bet tas nemaina tavu dzīves statusu, galvenais nevis materiālās vērtības, bet gan darīt, to ko tu mīli un priekš viņa tā ir mūzika.

Dziesmas teksta autors un producents ir pats GUNCHA, ieraksts un māsterings tika veikts pie hip-hop producenta Tablis. Mūzikas video klipu filmēja, populārais youtubers un filmēšanas specialists Ivo Buģis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!