Latviešu grupa Foxthroat pārspēj slavenos austrāļus Wolfmother

Raksta attēls - Latviešu grupa Foxthroat pārspēj slavenos austrāļus Wolfmother Publicitātes foto

15.07.2015 / Parmuziku.lv

Mūsējie izdevuši Wolfmother skaņdarba Dimension kaverversiju.

Pēc skandalozā promo reklāmas rullīša un veiksmīgas tūres pa Eiropu, latviešu grupa Foxthroat ir ievietojusi tīmeklī dzīvo ierakstu no koncerta, kurā izpilda slavenās austrāliešu grupas Wolfmother dziesmas Dimension kaverversiju.

Pēc Lielbritānijas mūzikas leiblu speciālistu novērtējuma, izlaistais kaverversija dziesmai Dimension var izveidot nopietnu konkurenci grupai Wolfmother un dot iespēju puišiem nonākt pasaules mūzikas Olimpa virsotnē.

Pateicoties šim video, pēc atgriešanās no tūres, grupa noslēdza kontraktu ar Lielbritānijas leiblu Red Sky Records. Pašlaik grupa aktīvi uzstājas Latvijas festivālos un gatavojas jauna mūzikas klipa filmēšanai.

Šeit redzams grupas slavenais promo video viņu šī gada koncerttūres popularizēšanai.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!