Latviešu bītmeikers Prgmat izdod albumu "Concrete Jungle Flava"

Raksta attēls - Latviešu bītmeikers Prgmat izdod albumu "Concrete Jungle Flava" Publicitātes foto

20.09.2018 / Parmuziku.lv

Latviešu bītmeikers Prgmat, kurš iepriekš izpelnījies atzinību dažādās urbānajās hiphop komūnās ASV, Vācijā, Kanādā u.c. nāk klajā ar jaunu instrumentālo albumu "Concrete Jungle Flava". 

Atšķirībā no iepriekšējiem mākslinieka ierakstiem “Betona džungļu stils” ieturēts klasiskā hiphopa zelta ēras ‘’ruff rugged n raw boombap’’ stilistikā, kā autors pats izsakās: ‘’Nevajadzētu aizmirst par saknēm arī laikā, kad hiphop aprindās pārsvarā tiek patērēts mumble rap un trap, šis albums ir mans veltījums zelta ērai un 90. gadu sākuma Bronksai kā arī visām tām hiphop galvām, kuras nespēj aizmirst 90. gadu hiphopu.”

Albuma ierobežotās tirāžas audio kasetes jau paspējušas iekarot Bandcamp hiphopa kasešu Bestseller sadaļu kārtējo reizi apliecinot underground komūnu lojalitāti māksliniekiem un bītmeikeriem arī digitālajā laikmetā esot. 

Albums izdots Viny Digital (Vācija) un kick a dope verse! (Krievija) paspārnēs. Visi muzikālie pavadījumi radīti tepat Latvijā, Rīgā laika periodā no 2017. gada vidus līdz 2018. gada otrajam ceturksnim.

Jaunais albums pieejams audio kasetēs un baltā vinila LP, kā arī visās populārākajās straumēšanas vietnēs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!