Latvian Voices sveic savu klausītājus svētkos

Raksta attēls - Latvian Voices sveic savu klausītājus svētkos Publicitātes foto

22.12.2015 / Parmuziku.lv

Gadam strauji ritot uz beigām, vokālā grupa Latvian Voices vēl vēlas paspēt iepriecināt latviešu klausītājus ar nelielu svētku dāvanu- mūziku dzejnieka Imanta Ziedoņa tik populārajam dzejolim Viegli.

Meiteņu grupa tikko atgriezusies no ikgadējās Adventes tūres Vācijā, kur sadarbībā ar vienu no vadošajām mūzikas ierakstu kompānijām Eiropā, Universal Music Group, Electrola, sniedza vairākus koncertus ar nosaukumu Zeit der Wunder dažādās Vācijas pilsētās. Meitenes arī piedalījās populārākajā Vācijas Ziemassvētku televīzijas šovā ar nosaukumu Florian Silbereisens "Adventsfest der 100.000 Lichter", atrodoties uz skatuves kopā ar ievērojamākajām vācu popmūzikas slavenībām.

2015.gads grupai bijis iespaidiem un panākumiem bagāts. Viens no lielākajiem sasniegumiem ir bijis jaunas koncertprogrammas un mūzikas albuma Pāri Robežām izdošana. Pāri Robežām koncerta pirmizrādi Rīgā ar savu ierašanos bija pagodinājis arī valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi.

Viegli  ir Lauras Jēkabsones oriģināldziesma un viena no 14 jaunajā CD iekļautajām kompozīcijām. Albumu var iegādāties mūzikas ierakstu veikalos Randoms, Upe tuviem un tāliem, kā arī Cita Rota veikalos Jēkaba ielā 20/20, Kalnciema kvartālā un www.citarota.lv

Grupa Latvian Voices visiem vēl gaišus un vieglus svētkus!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!