Latvian Voices publicē singlu no topošā studijas albuma “Sudrabs”

Raksta attēls - Latvian Voices publicē singlu no topošā studijas albuma “Sudrabs” Publicitātes foto

23.05.2018 / Parmuziku.lv

Vokālā grupa Latvian Voices šodien laiž klajā savu jaunāko singlu – Lauras Jēkabsones dziesmu “In Time of Siver Rain”, kas tiks iekļauta jaunākajā grupas studijas albumā “Sudrabs”. Albums pie klausītājiem nonāks šī gada jūlijā.

Dziesmai “In Time of Silver Rain” par pamatu ir ņemts amerikāņu dzejnieka Langstona Hadža (Langston Hudge) tāda paša nosaukuma dzejolis, kurā poētiski aprakstīta dabas mošanās pēc lietus pavasarī. Dziesmas un jaunā grupas Latvian Voices studijas albuma “Sudrabs” producents ir Mortens Vinters (Morten Vinther), kurš pazīstams kā zviedru a cappella grupas “Real Group” dziedātājs un mūzikas producents.

Šodien dziesmu iespējams noklausīties lietotnē Spotify, bet vasarā to varēs dzirdēt koncertos:
9.jūnijā plkst. 18.00 Latgales vēstniecībā “GORS” Rēzeknē;
6.jūlijā plkst. 19.00 VEF Kultūras pilī Rīgā.

Koncertprogrammā ir iekļautas vairākas Latvian Voices oriģināldziesmas, kurās gan burtiski, gan simboliski atainota sudraba tematika. Neatņemama koncerta sastāvdaļa, kā ierasts, ir latviešu tautas mūzika džeza un popmūzikas skanējumā, kā arī pasaulē populāru dziesmu a cappella kaverversijas, kā piemēram  “Fix U” (U2), “Kiss From a Rose” (Seal) u.c.

Biļetes pieejamas Biļešu paradīzes kasēs.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!