Kurš pārstāvēs Latviju šī gada Eirovīzijā?

Raksta attēls - Kurš pārstāvēs Latviju šī gada Eirovīzijā? Foto: Lauris Vīksne

03.02.2019 / Parmuziku.lv

”Supernova 2019” fināla dziesmas ir zināmas. Noklausies visas, lai zini par ko balsot noslēdzošajā koncertā Latvijas Televīzijas tiešraidē, 16. februāra vakarā!

Pēc diviem pusfināla koncertiem ir zināmi visi astoņi šī gada dziesmu kokursa ”Supernova” finālisti. Žūrija un skatītāji izvēlēsies vienu, kurš pārstāvēs Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Telavivā, Izraēlā.

Eirovīzijas dziesmu konkursa uzvarētājus vērtē žūrija - radio "Pieci.lv" mūzikas redaktors Rūdolfs Budze (Dj Rudd), peiredzējuši mūziķi Linda Leen un Ralfs Eilands, kā arī Radio SWH programmu producents, mūziķis Artis Dvarionas.

Nozīmīga loma uzvarētāja noteikšanā ir skatītāju balsojumam, kā arī papildus tiek ņemti vērā unikālie dziesmu klausījumi mūzikas straumēšanas platformā "Spotify".

 "Supernova 2019" finālisti: 

Aivo Oskis “Somebody's Got My Lover”

Carousel “That Night”

Double Faced Eels “Fire”

Dziļi Violets feat. Kozmens ”Tautas Dziesma”

Edgars Kreilis "Cherry Absinthe"

Laime Pilnīga “Awe”

Markus Riva ”You Make Me So Crazy”

Samanta Tīna ”Cutting The Wire”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!