Kurp doties šajā nedēļas nogalē?

Raksta attēls - Kurp doties šajā nedēļas nogalē? Publicitātes foto

23.08.2018 / Edgars Rakovskis

7 mūzikas pasākumi nedēļas nogalē – iesaka Kurp.es.

piektdien
Friday FOOD COURT & Shipsea Andrejostas kvartālā 18:00
Pirmo reizi Andrejostā - talantīgais, maģiskais un harizmātiskais Shipsea, kurš papildinās gurmāņu tikšanās vietu FRIDAY FOOD COURT Andrejostas Kvartālā.
Pirms un pēc koncerta pie DJ pults lieliskais DJ GET DIZZY.

Workout: Gas of Latvia, Multilux LIVE ONENDERGROUND 00:00
91kidz (E:91 & TRASHY KID) pēc neliela pārtraukuma atgriežas ar jaunu WORKOUT sesijas programmu. Šoreiz - leģendārais elektroniskās mūzikas smagsvars Gas Of Latvia ar dzīvo performanci un Multilux ar dinamisku analogo tehno.

sestdien
21. Starptautiskais garīgās mūzikas festivāls / PULENKS. MARTĒNS. EŠENVALDS Sv. Pētera baznīcā 19:00
21. STARPTAUTISKAIS GARĪGĀS MŪZIKAS FESTIVĀLS
Valsts Akadēmiskais koris LATVIJA, Diriģents Stīvens Leitons (Lielbritānija).
Programmā: F. Pulenks "4 motetes", F. Martēns "Mesa" un Ērika Ešenvalda mūzika.
Pasaulslavenais diriģents Stīvens Leitons ir viens no pasaules izcilākajiem kora mūzikas interpretiem. Skaņu ierakstu firmā “Hyperion” veiktie ieraksti aptver periodu no Hendeļa un Baha ar oriģinālo instrumentu izmantošanu līdz Pertam, Lauridsenam, Vitakeram un Ešenvaldam. Divas reizes saņēmis “Gramophone Awards” Apvienotajā Karalistē, “Diapason d`Or” Francijā, ECHO balvu Vācijā un četras reizes nominēts “Grammy” balvai ASV.

Indygo un Cacophonics Autentikā 20:30
Grupas Indygo un Cacophonics Autentikā 25. augusta vakarā. Spēcīgs koncerts, spēcīga pasākuma ietvaros - pasaules velokurjeru čempionāts 2018, kurš šogad notiek Rīgā no 22. līdz 26.augustam.
Indygo ir Rīgas progresīvā roka grupa, kura neatstās vienaldzīgu. Spēks, enerģiskās ģitāras un solista balss piepildīs pagalmu. 

Cacophonics ir pop punk/ rock grupa, kura spēlē kopš 2002. gada, un šie puiši zina, kā likt jums trakot un iegriezt ballīti.

"Senās uguns nakts" Vakarbuļļu pludmalē 20:00
Pulksten 20:00 Ugunskuru iedegšana un vakara koncerts. Piedalās: Rīgas mūzikas skolu apvienotais simfoniskais orķestris, diriģents Kaspars Ādamsons, Pāvula Jurjāna mūzikas skolas simfoniskais orķestris un Mākslinieciskās jaunrades centra “Praktiskās estētikas skola” jauktais koris “Anima”, diriģents Jēkabs Jančevskis, Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas simfoniskais orķestris, diriģents Boļeslavs Voļaks. Koncerta vadītājs Arturs Krūzkops.
No 22:00 Dziesmu ugunskurs. Piedalās: dziesminieki Arnis Miltiņš, Uldis Ozols un Inta Pauļuka.

LĪVI fest 2018 Liepājas koncertestrādē “Pūt, Vējiņi!” 15:00
25. augustā Liepājā norisināsies rokmūzikas festivāls "LĪVI fest 2018".
No pulksten 15:00 Līvu dziesmu svētki, kuros piedalās jaunie izpildītāji un Liepājas novada kori Jēkaba Ozoliņa vadībā. No 19:00 festivāla lielkoncerts. Uzstāsies - Linga, Pienvedēja Piedzīvojumi, Opus Pro, Bastards, Līvi un vakara noslēgumā - jautra ballīte ar grupu "bet bet".

svētdien
Estonian Voices un Latvian Voices koncerts LNB Ziedoņa zālē 18:00
Atzīmējot kaimiņvalstu, Latvijas un Igaunijas, simtgades svētkus, divas spilgtas profesionālās  a cappella  vokālās grupas ir iecerējušas apvienoties kopīgā koncertā. Abu grupu vārdi ir labi zināmi to dzimtenēs un tālu pasaulē, tomēr savās kaimiņzemēs tās ir koncertējušas salīdzinoši maz, tādēļ kopīgie neatkarības svētki ir zīmīgs un teicams iemesls abu grupu kopā sanākšanai.

Lai arī grupu nosaukumi ir līdzīgi, to muzikālās darbības virzieni tomēr ir atšķirīgi – Latvian Voices savā mūzikā apvieno tautisko materiālu gan ar kora tradīcijās balstītu, gan eksperimentālu oriģinālmūziku, savukārt Estonian Voices repertuārs balstīts džeza un popmūzikas stilistikā. Un tomēr, abu vokālo grupu uzmanības centrā ir lielākās latviešu un igauņu kultūrvēsturiskās bagātības – tautasdziesmas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!