Kurp doties šajā nedēļas nogalē?

Raksta attēls - Kurp doties šajā nedēļas nogalē? Publicitātes foto

10.08.2018 / Parmuziku.lv

7 pasākumi nedēļas nogalē: iesaka Kurp.es.

piektdien

Festivāls Ūdensgabali '18 NOASS 20:00
Zan Hoffman (USA) performance “Bodycocktail”
文化庁メディア芸術祭 | Japan Media Arts Festival (JP) - 21. Japānas Mediju mākslas festivāla apbalvoto darbu izlase.
Ieeja bez maksas.

Židrūns // Morālā Ateja // Simons Krasts Republika 21:00
Židrūns

Morālā Ateja
Simons Krasts
Ieeja: 5EUR, share + going: 4EUR

sestdien

Andrejsalas Block Party  Noliktava No3 16:00
Atzīmēsim HipHop kultūras 45. dzimšanas dienu kopā! Pirmo reizi būs chillout zona ar baseinu, vinilplašu tirdziņš, pingpongs, slackline, Noliktavas telpās būs PanCars dizainu skiču izstāde, kur varēsi apskatīt Latvijas mākslinieku dizainus un balsot par savu mīļāko auto dizainu. Visa pasākuma garumā graffiti Jams (bring da paint). Dīdžeji spēlēs tikai vinila plates. Būs divas skatuves, ar jau labi zināmiem un līdz šim nedzirdētiem izpildītājiem. Piedalās: ansis (boss mc), Latgalīšu Reps, UGA & Dj Valns , Augša, Brīvrunu projekts kopā ar: Idus Abra, Bergs, Sniegs, E.V. un Ghetto Games freestyle battla jaunais čempions ZIRNIS, 3pk., March, Ginger Mane, Rusja, Markoff, Richi, Piromans, u.c.
Vinila plašu virtuozi: Mixmaster AG, b-boy Amega MBC, Rich Master, Dj Goodzh, Dj Krinkel un Drt Garry.
Ieeja: 7 eur, atbalsti pasākumu ar share/going un nāc par 5 eur.  

Grupas ''Tumsa'' koncerts Doma Dārzā Doma laukumā 19:00
Grupa Tumsa Latvijā pazīstama jau 27 gadus. Grupai ir bijuši neskaitāmi koncerti Latvijā, kā arī Lietuvā, Igaunijā, Baltkrievijā, Zviedrijā, Norvēģijā un Īrijā!
Tumsas pašreizējais sastāvs: Jānis Daugalis – bass, balss; Haralds Drekslers – ritma un solo ģitāra; Kaspars Boroduško – bungas; Dāvis Ābrams - taustiņinstrumenti; Valters Frīdenbergs – vokāls un akustiskā ģitāra.
Tumsa parūpēsies par fantastisku koncertu, Doma Dārza komanda parūpēsies par gardiem ēdieniem un dzērieniem.

Likteņdārza 10 gadu jubilejas koncerts Koknesē 19:00
Atzīmējot 10 gadus, kopš uzsākts Likteņdārza projekts, un īpašā veidā veltot to Latvijas simtgadei, skaistajā Likteņdārza ainavā pašā Daugavas krastā notiks krāšņs koncerts “Latvijas Likteņdārzs. Atklāšana”.
Kopā ar LNSO/Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestri, pianistu Vestardu Šimku, dziedātāju Daumantu Kalniņu un Rīgas Doma zēnu kori koncertā baudīsim krāšņu programmu – Imanta Kalniņa un Raimonda Paula tautā iemīļotos skaņdarbus, latviešu simfoniskās mūzikas klasiku un īpaši šim koncertam rakstītus jaundarbus, ko komponējuši Vestards Šimkus un Raimonds Tiguls. Koncertu vadīs ilggadējie Likteņdārza draugi – Latvijas Televīzijas žurnālisti Aija Kinca un Jānis Geste.
Koncerts notiks brīvā dabā, Likteņdārza amfiteātrī. Biļetes pieejamas visās “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un internetā.

Elīna Šimkus. Mocarta nemirstīgais valdzinājums  Rundāles pilī 20:00
Piedalās: Elīna Šimkus – soprāns, Liepājas Simfoniskais orķestris, diriģents Māris Kupčs
Programmā: Volfganga Amadeja Mocarta mūzika - Simfonijas Remažorā KV 300 ("Parīzes") un solminorā KV 183, fragmenti no operām "Karalis gans", "Tita žēlsirdība", Cosi fan tutte, "Dons Žuans" un "Figaro kāzas".

svētdien

Vegānfestivāls  LU Botāniskajā dārzā 12:00-21:00
Vegānfestivāls ir iecerēts kā aizraujoša zināšanu apguves, ēdienu baudīšanas un satikšanās iespēja visu vecumu un dzīvesstilu cilvēkiem. Papildus dažādiem ar gastronomiju saistītiem pasākumiem, programmu papildinās arī dažādas latviešu grupas: Laime Pilnīga, Mother, kautkaili, Pacific K, The Creek, Nova Koma. Ieeja bez maksas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!