"Kreisais Krasts" izdod jaunu dziesmu "Wakke Up".

Raksta attēls - "Kreisais Krasts" izdod jaunu dziesmu "Wakke Up". Publicitātes foto

21.03.2019 / Parmuziku.lv

Dziesmā piedalās - MAD, Ivans, Deniss, KZR, Pionieris, Punkts uz I.

Kreisais Krasts ir par atklātu mūziku/mākslu gan dzīvē, gan uz skatuves. Mēs nemelojam klausītājiem, kādus Tu mūs redzi uz ielas, tādi mēs esam arī savās dziesmās. Tā ir viena no lietām, kas mūs visus vieno, būt atklātam, patiesam un nebaidīties no savām domām, lai vai kādas tās būtu. Mēs taču dzīvojam vienreiz vai ne?

Bītu taisījis pašmāju bītmeikers un Kreisā Krasta biedrs Sandis Siliņš jeb SilinsBeats. Ģitāru iespēlējis Pēteris Upelnieks. Ieraksts/mix/master - Punkts uz I. Par dziesmas video parūpējies Toms Rings un Anita Gigante. 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!