Hiphopa mākslinieks Punkts uz I izdod albumu “Sporas Demo”

Raksta attēls - Hiphopa mākslinieks Punkts uz I izdod albumu “Sporas Demo” Publicitātes foto

13.04.2023

Reperis, studijas producents un Latvijas lielākās hiphopa apvienības “Kreisais Krasts” dalībnieks Punkts uz I nodod klausītājiem savu piekto solo albumu “Sporas Demo”, kurā klausāmas eksperimentālas kompozīcijas.

Kā atklāj reperis, albuma nosaukumā izmantotā atsauce uz sporām simbolizē enerģijas sēklas, kas, atrodot labvēlīgu augsni, attīstīsies par augli, spēs dziedēt un pabarot izsalkušos prātus. Savukārt vārds “demo” izmantots kā norāde uz eksperimentiem ar formātu un radošā procesa virzību, kurā daudzas idejas un dziesmu iestrādes nekad netiek novestas līdz galam un paliek tikai demo jeb skiču līmenī.

“Izlēmu saviem klausītājiem uzdāvināt šo relīzi, kas ir skices formā no tā, kas man bija padomā, taču vienlaikus ir slīpēts un mīlēts darbs. Mūzika ir mana terapija, un šīs relīzes tapšanas procesu es no sirds izbaudīju un lieliski pavadīju laiku studijā, eksperimentējot ar skanējumu vairāk nekā jebkad iepriekš,” atklāj Punkts uz I.

Albumā “Sporas Demo” piedalās arī tādi mākslinieki kā Amanito, cīgu pārdevējs, Ivans Baigais un Cepums. Muzikālos pavadījumus radījuši producenti Young Dynasty, KATANOBEAT, Bryson Mercury, SACHY un KillTrip. Visas dziesmas ierakstītas un apstrādātas “Kreisā Krasta studijā” ar pašu Punktu uz I pie pults. Albuma vāciņa autors Toms Rings.

Punkts uz I (Ingus Šusts) ir reperis un mūzikas ierakstu producents, apvienības “Kreisais Krasts” biedrs un viens no mūzikas projekta “MUUD” dibinātājiem. Kā studijas producents darbojas “Kreisā Krasta studijā”. Līdz šim izdevis 4 solo albumus: “Modinātājs” (2013.), “Nekas Nav par Brīvu” (2014.), “5” (2019.) un “Svars” (2021.).

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!