Kreisā Krasta fani paliek nekontrolējami koncerta laikā!!!

Raksta attēls - Kreisā Krasta fani paliek nekontrolējami koncerta laikā!!! Publicitātes foto

06.08.2019

Pagājušo sestdien hip hop apvienībai "Kreisais Krasts" notika leģendārs koncerts festivālā "Summer Sound 2019".

Pēdējās dziesmas laikā fani sāka rāpties pāri skatuves barjerām un uz kāpt uz skatuves. Koncerts beidzās ar to, ka fani bija pilnībā "pārņemuši" skatuvi.

"Šis bija leģendāri!!! Tiekamies jau 25. oktobrī! Mēģināsim uzlikt lielākās  barjeras pie skatuves!"  - tā par notikušo KK biedrs Punkts uz I.

Kreisais Krasts ir mūziķu apvienība, kas pastāv jau gandrīz 20 gadus, un augustā gaidāms grupas pirmais debijas albums “Tilts”, kurā būs iekļautas 19 kompozīcijas.

“Kārtējais posms KK ģimenē ir noslēdzies, un šis albums kalpos kā atskaites punkts, lai mēs varētu virzīties tālāk. Mēs ar savu mūziku "būvējam tiltu" uz nezināmo. Esam gatavi pārsteigt un būt pārsteigti, jo vienmēr esam kustībā. Mēs ejam pāri tiltam, lai savienotu abus krastus." - tā par gaidāmo albumu saka paši krastieši.

Līdz ar grupas debijas albumu, 25. oktobrī ieplānots arī apvienības līdz šim vērienīgākais koncerts jaunatklātajā Hanzas Peronā. Gaidāmajā koncertā tiks izpildītas gan jau labi zināmās KK dziesmas  - FleKKsinonem, Logi Vaļā, Simts, gan arī vēl nedzirdētas kompozīcijas no jaunā albuma.

Kopā uz skatuves kāps vairāk nekā 30 mūziķi, tai skaitā viens no grupas dibinātājiem Pionieris, kā arī apvienības skaļākie pārstāvji Reiks, ansis, Punkts uz I, Ivans, P. Upelnieks un, protams, arī pārējie apvienības biedri. Koncerta īpašais viesis - Sudrabu Sirds.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!