Kopā ar DJ Aspirīnu noklausies viņa debijas minialbumu "EASY"!

Raksta attēls - Kopā ar DJ Aspirīnu noklausies viņa debijas minialbumu "EASY"! Foto: Arturs Pavlovs

10.06.2019 / Parmuziku.lv

Katru pirmdienu Radio PIeci.lv "Naktslokāls" rubrikā "Izstāsti albumu!" kāds pašmāju mūziķis pārņem radio ēteru un izved klausītājus cauri savam svaigākajam ierakstam.

DJ Aspirins 2018. gada oktobrī izdeva savu debijas EP “Easy”, un tagad producents izdevis debijas albumu vinilā. Platē iekļauts arī DJ un producenta Makree remikss tituldziesmai.
 
Par dziesmām DJ Aspirins stāsta tādā secībā, kā tās radušās, ne tāda, kādā tās ir atrodamas albumā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!