Carnival Youth Pieci.lv raidījumam "Naktslokāls" atrāda savu "desktopu"

Raksta attēls - Carnival Youth Pieci.lv raidījumam "Naktslokāls" atrāda savu "desktopu"

16.05.2019

Ar savu jauno singlu "Desktop", citām sev tuvām dziesmām un ziņām par gaidāmo tūri "Naktslokālā" viesojas grupa Carnival Youth!

Sarunā noskaidro to, kā grupai sokas ārpus Latvijas robežām, kur tapis augustā gaidāmais albums, kā arī to, kāds tad galu galā ir Carnival Youth pamatsastāvs.
 
 
Carnival Youth izvēlētās dziesmas: 
 
Carnival Youth - Desktop
Pirmo reizi Latvijas radioviļņos nonāca grupas jaunais singls "Desktop". Kā stāsta grupas dalībnieks Emīls Kaupers, "dziesma ir nedaudz ironisks joks par mūsu paaudzi, tai skaitā arī mums pašiem, kas katru brīvu brīdi, ko varētu veltīt saviem mīļajiem vai sev, pavada ekrānos".
 
 
Khruangbin - Two Fish and an Elephant
Puiši šīs apvienības sakarā saskata līdzības ar grupu Carnival Youth - latviešiem ir grūti izrunāt abu šo grupu nosaukumus. Roberts Vanags to sauc par "ļoti pozitīvu fona muzonu, kas der ikvienai situācijai"!
 
 
Daniel Johnston - Some Things Last a Long Time
Grupas dalībnieki Daniel Johnston sauc par vienu no stūrakmeņiem alternatīvās mūzikas pasaulē. Kā saka Emīls Kaupers, mūsdienās nav daudz dziesmu ka viņu aizskar līdz sirds dziļumiem, bet šī ir viena no tām. 
 
 
The Flaming Lips - Do You Realize
Strādājot pie sava iepriekšējā albuma, grupa Carnival Youth ļoti ietekmējās no 90-to gadu indie mūzikas, tai skaitā The Flaming Lips.
 
 
MGMT - Pieces of What
"Šī ir viena no tām dziesmām, kas ļoti labi iemieso pareizo attieksmi un enerģiju, ko dažkārt ir ļoti grūti noķert ierakstā," stāsta Edgars Kaupers. Grupas MGMT pērnajā gadā izdoto albumu "Little Dark Age" Carnival Youth daudz klausījušies sava jaunā, gaidāmā albuma "Good Luck" tapšanas procesā. 
 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!