Klajā nāk “RIGaLIVE“ sarakstīts singls “Mazā Parīze”

Raksta attēls - Klajā nāk “RIGaLIVE“ sarakstīts singls “Mazā Parīze”

13.12.2019

Klausītājiem tiek nodots jauns, šī gada pavasarī dziesmu rakstīšanas nometnē “RIGaLIVE“ sarakstītais singls “Mazā Parīze”. Dziesma tapusi autoru kolektīvā, sadarbojoties Annai Kristai (skatuves vārds AnnaKrista) Ostrovskai, Mārai Upmanei-Holšteinei, Kārlim Auzānam, Kristapam Ērglim, kā arī Dj Rudd.

Dziesmu “Mazā Parīze” izpilda jaunā dziedātāja Anna Krista, kuru plašāka publika iepazina šoruden kā televīzijas šova “XFaktors”  dalībnieci.

"Ar Annu Kristu strādāt ir viegli - viņa ir atsaucīga, enerģijas pilna un ļoti darbspējīga, un šis, pirmais singls, ir tikai priekšvēstnesis citām labām lietām! Mūsu komandas nejaušā satikšanās bija ļoti veiksmīga, kurā katrs kolosāli pienesa savu artavu," dziesmas tapšanu atceras Māra Upmane-Holšteine. Gandarījumu par kolektīvi produktīvo darbu pauž arī Kristaps Ērglis, kurš kopā ar Dj Rudd veicis dziesmas pēcapstrādi, padarot dziesmas skanējumu enerģisku.

"Mazā Parīze" tapa jau pirmajā “RIGaLIVE” dienā, Anna Krista stāstījusi Mārai par aktuālajiem notikumiem savā dzīvē, kurus Māra veikli fiksējusi dziesmas teksta veidolā. Savukārt frāzes “Mazā Parīze” ierosinātājs bijis Kārlis Auzāns, kura vadībā dziesmas melodija tika ietērpta harmonijā.

Anna Krista atceras: "Tolaik biju izšķīrusies no ilglaicīgām attiecībām un man īsti nebija, kur dzīvot. Tādēļ manas draudzenes man bija iedevušas savu māju atslēgas, rūpēdamās par to, lai man būtu, kur palikt, kamēr es atrodu jaunu dzīvesvietu. Un tā arī sākas dziesma, man dziedot "ar atslēgām piecām". Katrā dziesmas pantā ir ietverta daļa no mana stāsta. Es nezinu, kā Māra to paveica - kad es beidzu stāstīt, dziesmas vārdi bija gatavi!"

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!