KATŌ piesaka novembrī gaidāmo minialbumu ar jaunu singlu

Raksta attēls - KATŌ piesaka novembrī gaidāmo minialbumu ar jaunu singlu Publicitātes foto

24.09.2019

Dziedātāja KATŌ izdod trešo singlu ar nosaukumu “Pilns Mēness”, kā pieteikumu novembra beigās gaidāmajam minialbumam “Ko mani putni ēd”.

“Tiek uzskatīts, ka maģiskais pilnmēness laiks spēj ietekmēt cilvēkus gan emocionāli, gan fiziski. Viss, kas dvēselē ticis apspiests, šajā laikā ir gatavs lauzties uz āru” – par dziesmu stāsta KATŌ.

Dziesmas stāsts ir par dullumu, kas liek attālināties no realitātes. Neeksistē rītdiena, nav nekādu robežu, ir tikai šī nakts un tikai šis brīdis, kurā bez iedziļināšanās darām nepārdomātas lietas. Kāds pilnmēness ietekmi izjūt pastiprināti, kāds to neizjūt nemaz, bet ja kaut kas šajā laikā noiet greizi, tad vienmēr ir skaidrs, ka pie visa ir vainojams “Pilns Mēness”.

Dziedātāja ar veiksmīgu debiju sevi pieteica šī gada februārī. Līdz šim izdotie singli “Es gāju par tālu” un “Ko mani putni ēd” ir paspējuši iekarot latviešu mūzikas radio virsotnes. Šobrīd notiek aktīvs darbs pie gaidāmā minialbuma “Ko mani putni ēd”, kas plašākai sabiedrībai tiks prezentēts jau novembra beigās.

 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!