KATŌ un viņas “Laika mašīna” - singlam tapis sajūtu video

Raksta attēls - KATŌ un viņas “Laika mašīna” - singlam tapis sajūtu video Ekrānšāviņš no video

20.07.2022

Dziedātāja klausītājiem piedāvā dziesmas “Laika mašīna” videoversiju, kura tapusi Londonā, vienā no KATŌ sirdij tuvākajiem ceļojumu galamērķiem. Šis ir trešais singls no jau izdotā pilnmetrāžas albuma “Es tā jūtos”.

 

Dziesma vēsta par tiem mirkļiem, kad šķiet - gribas padoties un visam atmest ar roku. Tādos brīžos ir vērts patīt filmu atpakaļ un atcerēties, kāpēc un ar kādām sajūtām sākām konkrēto darbību. Tādā veidā iegūstam motivācijas devu, saprotam, cik tālu esam nonākuši un to, ka patiesībā, labākais vēl tikai priekšā.

“Pēc jaunas dziesmas tapšanas, tās demo versiju nereti sanāk klausīties braucot savā auto un “Laika mašīna” nebija izņēmums. To klausoties sapratu, ka šo var dēvēt par braucamdziesmu, jo tā uzmundrina un lieliski piestāv, kā vasaras saulainajām dienām, tā siltajiem vakariem. Dziesmā ietvertās sajūtas centāmies atspoguļot arī videoversijā. Kad šķiet, ka spēka resursi ir izsmelti, mani ātri spēj uzlādēt vides un apstākļu maiņa, pāris dienu ceļojumu formā. Mīlestību pret Londonu varu izskaidrot ar pilsētas nepārtraukto kustību un enerģiju, tā mani pievelk un liek atgriezties atkal un atkal, lai apmeklētu vēl, līdz šim, neiepazītas vietas,” stāsta KATŌ.

“Laika mašīna”, tāpat kā visas albumā “Es tā jūtos” iekļautās kompozīcijas tapušas kopā ar dziesmu autoru un producentu Kasparu Ansonu. “Kad mēs plānojam savu nākotni, mēdzam pret nospraustajiem mērķiem izturēties kā pret metro pieturām, kā pārvietošanos no punkta A līdz punktam B. Liekot visas ekspektācijas uz galamērķi, mēģinām šo ceļa posmu pārvarēt pēc iespējas ātrāk un lētāk. Patiesībā, nemaz nezinām, kas mūs sagaidīs, kad izkāpsim nākamajā pieturā, tāpēc pārvietošanos vajadzētu izbaudīt - piesprādzēties un doties uz mērķi kabrioletā ar nolaistu jumtu. Iespējams, atmiņas par ceļu būs spilgtākas kā galamērķis,” dziesmas ideju raksturo Kaspars Ansons.

Dziedātāja KATŌ aicina uz koncertprogrammu “Es tā jūtos” jau šajā piektdienā, 22. jūlijā, plkst. 20.00 Ogres pilsētas skvērā un 30. jūlijā, plkst. 14.15 Summer Sound festivālā, Liepājā.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!