Kas ir pavasarīgā meitene uz riteņa? Saulainais deju hīts no grupas Limonāde

Raksta attēls - Kas ir pavasarīgā meitene uz riteņa? Saulainais deju hīts no grupas Limonāde Foto: Ekrānuzņēmums

09.04.2015 / Antra Bērtule

Iestājoties pavasarim, meiteņu trio Limonāde laiž klajā jaunu singlu Meitene uz riteņa, kam tapis arī videoklips.

«Dziesma ir saulains, pavasarīgs stāsts par divu jauniešu mīlestību pret dabu, aktīvu atpūtu un vienam pret otru,» stāsta grupas dalībniece, dziesmas teksta un mūzikas autore Iluta Valtere. «Velo kultūra ir tuva tēma manā ģimenē, tādēļ, sadarbojoties ar SHE FIX un TRU FIX KRU kustību, arī dziesmas videoklipā nolēmām iesaistīt riteņbraucēju tematiku,» saka autore. Dziesmas Meitene uz riteņa producents un aranžijas autors ir DJ Rudd (Rūdolfs Budze). Šī ir otrā grupas kompozīcija, kas tapusi sadarbībā ar Latvijā labi zināmo DJ Rudd.

«Veidojot dziesmas video, ļoti svarīgi, lai režisors ar mums būtu uz viena viļņa - lai viņa vizuālais skatījums saskanētu ar mūsu muzikālo un dvēselisko izpratni par skaņdarbu. Pavisam nejauši, bet, mūsuprāt, ļoti veiksmīgi, šī saikne izveidojās ar mūsu draugu, kolēģi un talantīgu režisori Zani Gargažinu. Esam ļoti pateicīgas Zanei un viņas komandai par ieguldīto darbu,» tā grupas dalībnieces Ieva Katkovska un Kristīne Tkačuka.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!