Ainaram Bumbierim iznākusi jauna dziesma "Krokusi"

Raksta attēls - Ainaram Bumbierim iznākusi jauna dziesma "Krokusi" Publicitātes foto

02.04.2017 / Parmuziku.lv

Dziedātājs Ainars Bumbieris, jau septīto pavasari pēc kārtas, ikvienu latviešu mūzikas klausītāju, kā pirmais ir sveicis ar tautā iemīļoto dziesmu “Sniegpulkstenītes”. Šodien Kad dziesmai aprit septiņi gadi, Ainars Bumbieris kopā ar komponistu Artūru Manguli saviem smaidīgajiem klausītājiem vēlas nodot pilnīgi jaunu dziesmu “ Krokusi”.

“Septiņi ir mans laimīgais skaitlis,” saka Ainars Bumbieris, uzsverot “Ir patīkami noraudzīties, kā pēc šiem daudzajiem gadiem cilvēki joprojām vēlas apsveikumu koncertos dāvināt manas pozitīvās un iedvesmojošās dziesmas, kori un ansambļi veido tām jaunas aranžijas un priecē aizvien jaunus klausītājus.

Dziesmas, kuras stāsta par tām vienkāršajām un skaistajām lietām, kuras mums ir apkārt un kuras ir bez maksas. Šodien vēlos dāvināt jaunu un jestru valsi par krokusiem, kuriem “Sniegpulkstenītes” nodos stafeti tālāk, un aizkrāsot pelēkos laukumus skaistajā Latvijas pavasara zemē.“

Komponists Artūrs Mangulis: “Manai sievai Lindai vismīļākās ir tieši pirmās pavasara puķes – sniegpulkstenītes, krokusi un maijpuķītes. Par divām jau manas dziesmas ir sarakstītas; tagad kārta arī krokusiem –, protams,  iedvesmojoties no Ogrē pirmajiem uzziedējušajiem krokusiem. Lai krāsains pavasaris gan visiem ogrēniešiem, gan visiem pozitīvi noskaņotajiem cilvēkiem visā Latvijā!”

Dziesmas "Krokusi” vārdu autors un komponists ir Artūrs Mangulis, to izpilda Ainars Bumbieris. Dziesma ierakstīta "Roland Records studijā” Rīgā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!