Kaizers no hiphopa apvienības “Kreisais Krasts” izdod debijas albumu “Uz līnijas”

Raksta attēls - Kaizers no hiphopa apvienības “Kreisais Krasts” izdod debijas albumu “Uz līnijas” Aksels Bergs (Aksels Shot It)

10.06.2022

Latvijas lielākās hiphopa apvienības “Kreisais Krasts” dalībnieks, reperis un bītmeikers, Kaizers izdod savu debijas solo albumu “Uz līnijas”, kura ierakstu un pēcapstrādi veicis pats. Albuma prezentācijas pasākums notiks 18. jūnijā Rīgā, Tallinas ielas kvartāla “Angārā”.

Ar jauno albumu "Uz līnijas" Kaizers sevi piesaka kā solo izpildītāju. Līdz šim ir piedalījies dažādos projektos un neskaitāmās sadarbībās ar citiem hiphopa māksliniekiem, kā arī nodarbojies ar mūzikas producēšanu un studijas ierakstiem jau kopš 2005. gada.

“15 gadus esmu sevi būvējis hiphopā. Visu šo laiku klejojis pa mūzikas un dzīves džungļiem un vācis pieredzi, pa ceļam cīnoties ar dēmoniem, savu ego un vājībām, lai beigās uzkāptu kokā un dabūtu to banānu. Mans mērķis bija attīstīt sevi līdz tādam līmenim, lai pats varu izdarīt visu, kas saistās ar dziesmu radīšanu no a līdz z. Vai esmu ticis pie savas trofejas (būšanas mierā ar sevi), vēl nezinu, bet rokās ir visas iespējas, lai to izdarītu. Albumā izvedu klausītāju cauri saviem džungļiem, un, iespējams, kāds tur sadzirdēs vietas, kurās ir pabijis pats,” stāsta Kaizers.

Albumā iekļautas 8 dziesmas, kas tapušas laika posmā no 2019. līdz 2022. gadam. Dziesmas “Gribasspēks” un “Uz līnijas” sarakstītas vien nedēļu pirms albuma izdošanas. Albuma ierakstu un pēcapstrādi veicis Kaizers. Dziesmām “Uz līnijas”, Lido”, “Manifests” un “Plusā” ir arī Kaizera pilnībā producēts muzikālais pavadījums (bīts). Albuma vāciņa dizainā izmantota atsauce uz “Kreisā Krasta” videoklipu “Simts”. Māksliniece Katrīna Megija Deičmane.

18.jūnijā Rīgā, Tallinas ielas kvartāla “Angārā” notiks Kaizera albuma “Uz līnijas” prezentācijas pasākums, kur ar jauno solo programmu uzstāsies pats albuma autors. Uz skatuves pievienosies Kaizera repa biedri, ar kuriem bijušas sadarbības cauri gadiem, tostarp dalībnieki no apvienībām “Kreisais Krasts” un “Prospekti”, kā arī īpašie viesi.

Kaizers ir reperis un atzīts bītmeikeirs ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi mūzikas producēšanā un studijas ierakstu apstrādē. Bītmeikeru rindās zināms ar pseidonīmu “KZR beats”.  Kā reperis piedalījies projektos “Savs ir Savs” un “Satin pasauli”. Hiphopa apvienības “Kreisais Krasts” biedrs kopš 2017. gada. Sadarbojies ar tādiem reperiem kā Ozols, ansis, Arturs Skutelis, Edavārdi, Reiks, Melikols, Pionieris, Punkts uz I, Deniss, Rays, Ivans Baigais, E.V., JeeKaa, Eiksho u.c.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!