Kaizers kopā ar “Riga Rooftops” publicē videoklipu singlam “Lido”

Raksta attēls - Kaizers kopā ar “Riga Rooftops” publicē videoklipu singlam “Lido” Ekrānšāviņš no video

27.05.2022

Hiphopa apvienības “Kreisais Krasts” reperis un bītmeikers Kaizers kopā ar urbānā alpīnisma apvienību “Riga Rooftops” publicē videoklipu dziesmai “Lido”, kas ir vēstnesis ilgi gaidītajam Kaizera solo albumam “Uz līnijas”. Albums nonāks straumēšanas servisos jau nākamnedēļ.

Dziesmas vārdu un mūzikas autors ir pats Kaizers, viņš arī veicis dziesmas ierakstu un pēcapstrādi. Videoklipā redzami iespaidīgi kadri no “Riga Rooftops” arhīviem. Fragmentus ar dziesmas izpildījumu piefilmētējis Aksels Bergs (AkselsShotIt). Kadros redzami grafiti, ko radījis viens no “Kreisā Krasta” pamatlicējiem, reperis un mākslinieks Valcha jeb Mazais Z (grafiti aprindās zināms kā PRNC).

“It kā jau varēja taisīt klipu ar pudelēm, līnijām un džointiem, bet šoreiz gribējās kā savādāk attainot to augstuma sajūtu. “Riga Rooftops” džeku materiāls šajā video ievilka labas paralēles ar dziesmu. Dienas beigās – katrs lido, kā grib, bet, ja tu esi lielu augstumu cienītājs, tad jāmāk arī pareizi piezemēties, “ videoklipa vēstījumu skaidro Kaizers.

18.jūnijā “Angārā”, Tallinas ielas kvartālā, Rīgā gaidāms Kaizera albuma “Uz līnijas” prezentācijas pasākums, kurā līdzās albuma autoram uz skatuves pievienosies arī Kaizera repa biedri, ar kuriem bijušas sadarbības cauri gadiem, tostarp dalībnieki no hiphopa apvienībām “Kreisais Krasts” un “Prospekti”,  kā arī īpašie viesi.

Kaizers Latvijas hiphopā darbojas jau vairāk nekā 15 gadus. Ir atzīts bītmeikers un lielu pieredzi mūzikas producēšanā un studijas ierakstu apstrādē. Kā reperis piedalījies projektos “Savs ir Savs” un “Satin pasauli”. Šobrīd ir Latvijas lielākās hiphopa apvienības “Kreisais Krasts” biedrs. Savas repa karjeras laikā sadarbojies ar tādiem vārdiem kā Ozols, ansis, Arturs Skutelis, Edavārdi, Sudrabu Sirds, Reiks, Melikols, Pionieris, Punkts uz I, Deniss, Rays, Ivans Baigais, E.V., JeeKaa, Eiksho u.c.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!