Jautrajam „Tenoru Jaunajam gadam” pievienojas Raimonds Celms, Ingus Pētersons un Raimonds Bramanis

Raksta attēls - Jautrajam „Tenoru Jaunajam gadam” pievienojas Raimonds Celms, Ingus Pētersons un Raimonds Bramanis Publicitātes foto

23.01.2019 / Parmuziku.lv

28.februārī plkst.19 VEF Kultūras pilī ikviens aicināts uz muzikālu joku un humora pilnās programmas „Tenoru Jaunais gads” Galā koncertu, kurā piedalīsies Latvijas Nacionālās operas solists Juris Jope, dziedošie aktieri Marģers Eglinskis, Kristians Kareļins, kā arī īpašie viesi – dziedātājs Ingus Pētersons, LNO solists Raimonds Bramanis un Latvijas Nacionālā teātra aktieris Raimonds Celms.

Katrs no šiem māksliniekiem ir sagatavojis kādu īpašu  muzikālu veltījumu skatītājiem jaunajā gadā, lai visiem dāvātu prieku un optimistisku noskaņojumu. Par muzikālo pavadījumu arī šajā vakarā gādās mūziķu grupa Anatolija Livčas vadībā.

„Šobrīd notikuši jau vairāk nekā desmit tenoru koncerti, kuros mākslinieki saņēmuši nedalītu skatītāju atsaucību un mīlestību.  Tādēļ esam gandarīti, ka projektam pievienojas jauni, brīnišķīgi dalībnieki.  Solām saglabāt koncerta eleganto, bet ne akadēmisko gaisotni, un turpināt skatītājus priecēt ne tikai ar skaistām  dziesmas un izcilu izpildījumu, bet arī ar muzikāliem jokiem un ieturētu ālēšanos uz skatuves.  Turklāt arī vēstīt,  ko mums katram nesīs 2019. gads gan pēc Austrumu horoskopiem, gan pēc latviešu tradīcijām,” pauž koncerta producente Laila Ilze Purmaliete.

Koncertā skanēs gan jaunas un jau iemīļotas dziesmas, gan klasiska  jaunā īpašā sabalsojumā un aktieriskā interpretācijā: „Karameles”, „Tavas mājas manā azotē”, „Tava rīta kafija", „Mazā”,  „Ziemeļblāzmas romance”,  „Rikšo, bērīt!”, „Time to Say Goodbye”, „O, Sole mio”, „Besame mucho”  un daudzas citas  dziesmas visiem  vecumiem un mūzikas gaumēm. 

Koncerta gaitā skatītāji  uzzinās, ko mēs varam sagaidīt no 2019.gada, ko Austrumos dēvē par  Cūkas gadu.  Tās būs brīnišķīgas ziņas, jo cūka, kā zināms, ir gudrs, miermīlīgs un omulīgs dzīvnieks, un tāds attiecīgi ir gaidāms arī šis gads, kurš mūs iepriecinās ar demogrāfisku kāpumu, bagātības pieaugumu, politiķu viedumu un vispārēju laimi.  Aktieri bija nopietni meklējuši un ar smaidu atraduši pozitīvo visās jomās, radot optimistisku gaisotni un cerīgu skatu nākotnē. Koncertā netrūks arī emocionālas notis un aizkustinoša pacēluma, ko nodrošinās skatuves mākslinieku  vokālie talanti, meistarība un, noteikti, dziesmu izvēle.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!