Aktiera Ivara Kalniņa jubilejas koncerta īpašie viesi būs Trio „Saldais” un Jānis Paukštello

Raksta attēls - Aktiera Ivara Kalniņa jubilejas koncerta īpašie viesi būs Trio „Saldais” un Jānis Paukštello Publicitātes foto: Jānis Deinats.

31.01.2019 / Parmuziku.lv

11.februārī VEF Kultūras pilī uz savu 70 gadu jubilejas koncertu aicina populārais kino un teātra aktieris Ivars Kalniņš. Koncerta īpašie viesi būs aktieris Jānis Paukštello un Trio „Saldais”, kurā apvienojušās šarmantās aktrises Zane Dombrovska, Dita Lūriņa un Lelde Dreimane.

„Koncertā vēlos atskatīties uz savu radošo mūžu – daudzajām nospēlētajām kino un teātra lomām,” atklāj I. Kalniņš, atgādinot, ka abi ar ilggadīgo skatuves partneri Jāni Paukštello savulaik kopā muzicējuši megapopulārajā aktieru ansamblī „Mūžīgais unisons”, gan saspēlējušies izrādēs uz Dailes teātra skatuves. „Savukārt ar meiteņu trio „Saldais” mēs kopā ļoti veiksmīgi uzstājāmies manā jubilejas koncertā Latgales vēstniecībā GORS. Meitenes ir manas favorītes, man patīk, kā viņas izskatās un dzied, tāpēc priecājos, ka viņas piekrita uzstāties arī manā jubilejas koncertā Rīgā,” pauž gaviļnieks. Savukārt trio „Saldais” dalībnieces neslēpj, ka viņām visām trim Ivars Kalniņš šķiet ļoti simpātisks gan kā mākslinieks, gan personība, gan vīrietis, tāpēc viņas ar lielu prieku piedalīsies I. Kalniņa jubilejas koncertā.

Aktieris dzimis 1948.gada 1.augustā, beidzis Rīgas Kinostudijas tautas kinoaktieru studiju (1971), Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas teātra fakultāti (1974). Kopš 1972.gada bija Dailes teātra aktieris, un šajā laikā uzstājās kopā ar savulaik megapopulāro aktieru ansambli „Mūžīgais unisons”, kurā bez I.Kalniņa piedalījās arī Andris Bērziņš, .

Mākslinieks ir piedalījies daudzās latviešu un krievu kino un televīzijas filmās, taču beidzamajos gados pārsvarā filmējies krievu televīzijas seriālos. Tomēr latviešu skatītājiem viņa vārds noteikti joprojām saistās ar Dailes teātra iestudējumiem „Pēdējā barjera”, „Kaija”, „Mindaugs”, „Indulis un Ārija”, „Minhauzena precības”, „Dejas Lūnasas svētkos”, „Meža gulbji”, „Prāta meli”, „Sids”, „Liela brēka, maza vilna” u.c., savukārt filmu cienītāji noteikti atcerēsies Ivara Kalniņa spēli filmās „Teātris”, „Uzticamais draugs Sančo”, „Ābols upē”, „Dāvanas pa telefonu’, „Inspektors Guls”, „Nepabeigtās vakariņas”, „Agrā rūsa”, „Zem apgāztā mēness”, „Peterss”, „Tās dullās Paulīnes dēļ” u.c. Savas radošās darbības laikā aktieris ierakstījis trīs albumus – „Asinsbalss”, „Pūra lāde”, „Tikšanās”.

Neapšaubāmi, Ivars Kalniņš joprojām ir superzvaigzne bijušajā Padomju savienības teritorijā, savukārt tēvzemē populārais aktieris sastopams reti, tāpēc viņa jubilejas pasākums noteikti būs īpašs notikums.

Biļetes uz Ivara Kalniņa jubilejas vakaru var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!