Jauns vārds mūzikā! Muuna nāk klajā ar debijas singlu “Dark Valley”

Raksta attēls - Jauns vārds mūzikā! Muuna nāk klajā ar debijas singlu “Dark Valley” Publicitātes foto

08.04.2022

Dziedātāja un dziesmu autore Sabīne Žuga uzsāk jaunu solo projektu ar nosaukumu "Muuna" un izdod debijas singlu “Dark Valley”.

“Dark Valley” ir tāda kā retrospektīva refleksija par tām destruktīvajām personības šķautnēm, kas neizbēgami ir daļa no cilvēka būtības. Iekšējās un ārējās pasaules mijiedarbība mēdz būt skarba, nesaudzējoša un izaicinoša, tomēr ir arī transformējoša. Gaismas stars, kas mēģina ielauzties pat tumšākajos stūros, vieš ticību, ka pēc tumsas vienmēr nāks gaisma.” tā Muuna.

Singla ieraksts un pēcapstrāde ir tapusi sadarbībā ar producentu un skaņu režisoru Gati Zaķi, savukārt gala apstrādi veica Minerva Pappi no “Waudio Mastering” Somijā. Ieraksta tapšanā ir piedalījies arī bundzinieks Rūdolfs Dankfelds un ģitārists Mārcis Vasiļevskis.

Muuna, īstajā vardā, Sabīne Žuga, ir dziedātāja un dziesmu autore, kura plašākai sabiedrībai ir zināma, kā grupas Carousel soliste, pārstāvot Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā 2019. gadā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!