Jaunos mūziķus aicina piedalīties grupu konkursā “Liepāja MAKES Music”

Raksta attēls - Jaunos mūziķus aicina piedalīties grupu konkursā  “Liepāja MAKES Music” Publicitātes foto

23.05.2022

Jaunās grupas tiek aicinātas piedalīties sajūtām un piedzīvojumiem pilnā konkursā “Liepāja MAKES Music”. Tā ietvaros tiks noskaidrotas mūzikas grupas, kuras iegūs iespēju uzstāties vasaras festivālā “Liepāja Lake Music”, kas norisināsies 7. – 9. jūlijā Liepājas ezera ūdeņos.

Vasaras festivāla “Liepāja Lake Music” organizatori vēlas pasākuma norisi papildināt ar daudzveidīgām emocijām un svaigām vēsmām, uz peldošās skatuves aicinot uzstāties plašākai sabiedrībai vēl nepazīstamas un jaunas mūzikas grupas. “​​Visi vēlas dzirdēt jaunas dvesmas mūzikā! Mēs meklējam jaunās grupas, kas spēj, uzkāpjot uz skatuves, parādīt savu unikālo muzikālo seju un ar to aizraut klausītājus,” saka Jānis Ivuškāns, festivāla mākslinieciskais vadītājs.

Mūziķu apvienības var pieteikt savu dalību līdz 8. jūnijam, lai pēc pirmās kārtas izvērtēšanas savu sniegumu atrādītu dzīvē, 18. jūnijā uzstājoties Liepājas kultūras un izklaides mekā – “Juliannas Pagalmā”.

Lai izvērtētu mūziķu māksliniecisko sniegumu un harizmu, dalībniekus vērtēs īpaši izraudzīta žūrija. Tās sastāvā būs Latvijā jau labi pazīstami mūziķi un personības, kā mūzikas apskatniece Aiga Leitholde, komiķis un reperis Edgars Bāliņš, jauniešu mentore Inga Laugale, kā arī “Warner Music Baltics” pārstāve Latvijā -  Inese Saulāja-Dobele. Protams, arī žūrijas sastāvā neiztikt bez pārsteigumiem.

“Šis konkurss ir kā platforma jaunajām grupām, kas savu ceļu mūzikā ir sākušas tikai tagad. Arī man kā jaunajam mūziķim bija nepieciešami kontakti un iespēja pierādīt sevi, un tā ir tikai maza daļiņa, ko “Liepāja Makes Music” piedāvā,” saka Toms Samsons, konkursa idejas iniciators un organizators.

Grupu uzstāšanos aicināti apmeklēt kā skatītāji, tā mūziķu tuvākie atbalstītāji, jo pēc konkursa rezultātu paziņošanas ikviens dalībnieks un klātesošais tiek aicināts izbaudīt vakara noslēgumu ar dīdžeju Tomu Grēviņu. Pārsteiguma balvas uzvarētājiem sarūpējuši un par konkursantu labsajūtu rūpēsies mūsu draugi “Juliet Coffee Shop”, “Miezis&Kompānija”, “Woodstock”, “Grēēks”  un “885”.

Pieteikšanās un vairāk informācijas par konkursu vietnē https://liepajamusic.lv/liepaja-makes-music/

Par “Liepāja Lake Music”

“Liepāja Lake Music” jau sesto gadu organizē muzikālus nišas pasākumus uz ūdens, Liepājas ezerā. Šogad koncerti pārtop par trīs dienu vasaras festivālu, kur katrā no dienām tiks izcelts cits žanrs. Atpūtas un piedzīvojumu parkā “Austrumu forts” uz ezera salas, plostos, laivās vai uz SUP dēļiem klausītājus priecēs muzikālo huligānu grupa “Very Cool People”, Lietuvas džeza apvienību “Castor Stetson”, dziedātāju Būū un Patrisha atraktīvās performances, nostaļģiskā popa grupa “Kautkaili” un pop/rock mūzikas kolektīvs “Rīgas Modes”.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!