Jauniešu koris "Balsis" aicina uz mīlestības un sirsnības pilnu koncertu "Mīlestība = II"

Raksta attēls - Jauniešu koris "Balsis" aicina uz mīlestības un sirsnības pilnu koncertu "Mīlestība = II" Foto: Zane Bitere, LETA

02.02.2018 / Parmuziku.lv

Jauniešu koris "Balsis" tradicionāli februārī klausītājus aicina uz kormūzikas koncertu "Mīlestība = II" (Mīlestība ir divi), kur kopīgi vērojam attiecības starp diviem dažādiem lielumiem – Sauli un Mēnesi.

Iedomājies! Ir tumša nakts, Tu guli zem zvaigznēm. Skan debesu un dabas simfonija un Dārziņš, Tiguls, Melngailis, Ešenvalds, Kalniņš, Pauls, Barisons, Sējāns… Ausma, pirmās putnu balsis. Rīts! Varēs apsēsties ērtāk, sajust mīlestības pieskārienu tik ikdienišķajā trešdienā, pieredzēt Saules, Mēness un Balsu satikšanos. 

par sajūtām gaidāmajā koncertā stāsta Ints Teterovskis.

Tuvāk zvaigznēm palīdzēs nokļūt multimākslinieks Pēteris Brīniņš. Glāžu skaņām telpu piepildīs Linda Mangule. Visu diriģēs Ints Teterovskis. 

Bezmaksas ieejas kartes var saņemt Ādažu kultūras centra kasē vai rezervēt pa tālruni 27762017. Vietu skaits ierobežots. Koncerts norisināsies 14. februārī plkst. 20.00 Ādažu kultūras centra Ceriņu zālē, Gaujas ielā 33A.

Jauniešu kora Balsis tuvākās uzstāšanās:

No 15. līdz 18. februārim Jaunā Rīgas teātra vecajās telpās, Smiļģa muzejā.

Izrāde “Pēdējais, kas aiziet”. Latvijas Jaunā teātra institūts sadarbībā ar teātri Kanuti Gildi SAAL (Tallina) uz abu valstu simtgades svētkiem viens otram dāvina nelielus festivāla formāta svētkus. Festivāla centrālais notikums ir 4 igauņu mākslinieku un 4 latviešu mākslinieku kopdarbs "Pēdējais, kas aiziet", kura centrālā tēma ir lībieši. No Latvijas projektā piedalās režisors Valters Sīlis, dramaturgs Kārlis Krūmiņš, scenogrāfe Austra Hauks un skaņu mākslinieks Toms Auniņš.

Vairāk informācijas šeit

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!