Jaunajā seriālā “16+” skanēs tikai un vienīgi Latvijā radīta mūzika

Raksta attēls - Jaunajā seriālā “16+” skanēs tikai un vienīgi Latvijā radīta mūzika Publicitātes foto

19.09.2018 / Parmuziku.lv

Jauniešu seriāls “16+” jau 21. septembrī sāks ceļu pie skatītājiem savā YouTube kanālā. “16+” unikāls ne vien ar to, ka Latvijas Televīzija pirmo reizi veido šāda formāta produktu jauniešu auditorijai, un to, ka seriāls vispirms tiks publicēts tikai YouTube, bet arī ar seriāla skaņu celiņu.

Seriālā tikusi izmantota tikai un vienīgi Latvijā radīta mūzika, un stāstam piemērotākos izpildītājus un dziesmas atlasījis Latvijas Radio Pieci.lv ētera personība Toms Grēviņš. Seriālā skanēs Viņas, Carnival Youth, Fakta, Triana Park, Sudden Lights, Justa,  Kārļa Kazāka, Popkorna lietus, Kreisā krasta, Singapūras satīna, Gacho, Instrumentu, Ryga, Makree, Niklāvz un citu latviešu mūziķu darbi.

Savukārt seriāla YouTube kanālā publicēta dziesma “Vai tu mani dzirdi?”, ko iedziedājusi viena no seriāla galvenajām varonēm Māra, jeb īstajā vārdā Helēna Kuple. Īpaši seriālam dziesmu sacerējis Juris Kaukulis. Jauno dziesmu iespējams noklausīties šeit.

Atgādinām, ka seriāls tā YouTube kanālā sāksies 21. septembrī. Sēriju publicēšanas laiki tiks ik nedēļu izziņoti tā sociālo tīklu kontos un Latvijas Radio Pieci.lv ēterā. Visiem jaunumiem par seriālu iespējams sekot tā FacebookInstagram un Youtube kontos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!