Jaunais mūziķis Mārtiņš Elsiņš izdod pirmo dziesmu "Pasaulē Pazudis"

Raksta attēls - Jaunais mūziķis Mārtiņš Elsiņš izdod pirmo dziesmu "Pasaulē Pazudis" Publicitātes foto

13.02.2018 / Parmuziku.lv

Jaunais mūziķis Mārtiņš Elsiņš izdod savu pirmo dziesmu “Pasaulē Pazudis”. Mūzikas autors ir Mārtiņš Elsiņš, bet dziesmas tekstā izmantota Raiņa dzeja. Dziesma ieturēta mierīgā, liriskā noskaņā, taču vidū sagaida mežonīgs ģitāras solo.

Dziesma “Pasaulē Pazudis” ir par laiku, kurā kāds lauku zēns dzīvo. Viņš nonāk svešā vidē un nesaprot, kur visi steidzas. Vidusdaļā sagaida pavērsiena punkts – neziņa par to, kas notiks tālāk un kurp dzīves ceļš aizvedīs. Neziņu, haosu un dzīšanos pēc naudas simbolizē ģitāras solo. Kad cilvēkam atvēlētais laiks sāk beigties, tiek uzdots jautājums:” Ak, kur es biju?”.

“Pasaulē Pazudis” ierakstā piedalās Mārtiņš Elsiņš (balss, akustiskā ģitāra, bass) un Edgars Roļskijs (soloģitāra, taustiņinstrumenti, bungu programmēšana). Dziesmas aranžējumu veidoja un ierakstu miksēja Edgars Roļskijs. Kompozīcija tika ieskaņota 2018. gada janvārī.

Dziesmu var noklausīties  "Spotify", "iTunes" un citās populārākajās mūzikas straumēšanas platformās, kā arī atrast Youtube.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!