Jaunā žurnāliste un bijusī TV6 meitene Krista Klentaka izdod savu jauno oriģināldziesmu

Raksta attēls - Jaunā žurnāliste un bijusī TV6 meitene Krista Klentaka izdod savu jauno oriģināldziesmu

26.09.2018 / Parmuziku.lv

Šī ir Kristas trešā oriģināldziesma. Iepriekš Krista darbojusies Aprīļa Pilienu meiteņu grupā The Secretz un vēlāk duetā KARMA, kurā arī strādājusi pie oriģinālkompozīcijām.

 

Krista stāsta:

Man ļoti patīk radīt jaunas dziesmas. Visām savām dziesmām tekstu rakstu pati, bet mūziku veido producents N-Jay. Dziesmu "Kuku in love" uzrakstīju vien stundas laikā. Tā vēsta par iemīlēšanos, sajūtām un jūtu ķīmiju. Dziesmā nav skumja zemteksta - tā ar nolūku radīta naiva un pacilājoša.

Par tālākajiem mērķiem mūzikā ir grūti spriest. Negribas visus savus sapņus arī atklāt uzreiz, bet domāju, ka galvenais ir sevi realizēt. Tam ir lielāka nozīme kā jebkam citam.

Šobrīd darbojos pie dažādiem projektiem, kas ir saistīti ar žurnālistiku, piemēram, pie sava raidījuma. Vēl ir daudz par ko sapņot, bet kvēlākais sapnis ir un paliek strādāt radio! Mūzika man ir kā terapija, tā man palīdz sakārtot domas un vairāk ieklausīties sevī. Šobrīd strādāju pie savas ceturtās oriģināldziesmas, kura nelīdzināsies maniem iepriekšējiem veikumiem, bet jūtu, ka ar katru nākamo dziesmu esmu tuvāk savam rokrakstam mūzikā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!