Jauna dziesma no Montas

Raksta attēls - Jauna dziesma no Montas Publicitātes foto

13.04.2022

Jelgavnieces Montas (Monta Strūberga) pabeigusi darbu pie sava jaunā albuma “Planēta tu” un tas nāks klajā 16.maijā. Šonedēļ dziedātāja un dziesmu autore nāk klajā ar jaunu dziesmu “Mēs gribam par daudz”.

Gaidāmā albuma un arī jaunās dziesmas aranžētājs un studijas producents ir Jānis Čubars, kurš ieskaņojis visas ģitāru partijas un iedziedājis papildus vokālos celiņus.

Monta par dziesmu: ““Mēs gribam par daudz” ir pirmspēdējā dziesma albumā un tā stāsta par cilvēka nelabojamo īpašību vienmēr kaut ko gaidīt, neizbaudot to, kas ir šeit un tagad. Tā bieži sanāk sabojāt to, kas ir šodien. Tāpēc esam šodienai!”

Dziesmas teksta video veidots kā atskats uz brīnišķīgiem brīžiem no mana mūzikas ceļa sākuma līdz šim mirklim. Teksta video veidojis Kaspars Rudzītis (Dween Production).

Albuma “Planēta Tu” atvēršanas svētki gaidāmi 16.maijā pl.19:00, klubā “St.Black & Rock Cafe Urban Stage”, Rīgā.

 

Montas debijas mini albums “Otra viņa “ nāca klajā 2020. gada nogalē.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!