Jaunā diedātāja ANNNA piesaka sevi ar dziesmu “The One That Got Away”

Raksta attēls - Jaunā diedātāja ANNNA piesaka sevi ar dziesmu “The One That Got Away” Publicitātes foto

29.06.2019

ANNNAS jaunākais singls “The One That Got Away”, kas tika sarakstīts kopā ar igauņu mūziķi Uku Moldau un Kasparu Ansonu dziesmu rakstīšanas nometnes “RIGaLIVE” ietvaros, tikai vienas dienas laikā.

Madara šo dziesmu raksturo, kā “tādu mazu vasaras piedzīvojumu, kas liks katram mazliet pasmaidīt” un ikviens varēs šo dziesmu baudīt visos online mūzikas veikalos no 28. jūnija rīta. ANNNA’s pirmā debija uz Latvijas skatuves būs šī gada 2. jūlijā Siguldas Pilsdurpās, kur viņa ar savu mūziku iesildīs tūkstošiem LP fanus.

ANNNA (24) ir mūzikas producente un dziedātāja no Amsterdamas. Viņas veldzējošais, sapņainais vokāls un dziesmu teksti aizved klausītājus vizuālā piedzīvojumā ikkatrā no viņas dziesmām. Globālā sasilšana un vispasaulīgas problēmas ir dažas no tēmām par ko viņa dzied ar savu “no love songs” attieksmi. Viņas mūzika ir kas jauns, svaigs un neparasts: neskaitāmi vokālie elementi un dziesmu teksti parāda viņas domu klusos ūdeņus.

ANNNA šovasar izlaiž albumu ar viļņojošām melodijām. Iedvesmojoties no tādiem mūziķiem kā “The XX” un “Florence and the Machine”, viņas dziesmas svārstās no lēniem, alternatīviem gabaliem līdz pat lipīgām indie pop melodijām, kurām gribas tikai dziedāt un griezties līdzi. Tagad ANNNAs pūrā ir desmitiem jaunu dziesmu un viņa ir gatava parādīt pasaulei savu jaunāko veikumu, izlaižot jaunu singlu pēc singla.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!