Jau šovakar pirmie Summer Sound koncerti

Raksta attēls - Jau šovakar pirmie Summer Sound koncerti Publicitātes foto

31.07.2019

Jau šovakar Liepājā sāk skanēt pirmie festivāla Summer Sound koncerti – uz īpašas festivāla skatuves Juliannas pagalmā norisināsies festivāla ieskaņas pasākums.

Trešdien, 31. jūlijā, un ceturtdien, 1. augustā, liepājnieku iecienītajā atpūtas vietā Juliannas pagalms atradīsies viena no festivāla skatuvēm -  Barley Bros./PRIEKŠNAMS uz kuras uzstāsies pavisam jaunās un jau pieredzi guvušās latviešu grupas un mākslinieki.

Šovakar, 31. jūlijā, uzstāsies The Citizens LV, Alise Haijima, Tornhill, B Optimist, Simple Man. Bet rītvakar, 1. augustā – Jauda, Mazie Meža Dīvainīši, Mark Felsh, Frequent Mood un Sapņu Fragmenti.

Koncertu sākums 18.00, ieeja tajos ir bez maksas.

Šodien darbu uzsāk arī aproču maiņas punkti. Rīgā – t/k Spice, Liepājā – t/n Kurzeme un pludmales bārā Red Sun Buffet.

Piektdien, 2. augustā, no Rīgas uz Liepāju ir norīkots vilciena papildreiss – Rīga-Liepāja, kurš no Rīgas Centrālās stacijas aties 13.50. Sadarbībā ar DPD kurjeru uz festivālu ir iespējams bez maksas nosūtīt savas mantas. Bez maksas tās būs iespējams nosūtīt arī atpakaļ no festivāla teritorijas uz mājām. Plašāka informācija: https://summersound.dpd.lv/

Festivālā Summer Sound uzstāsies čigānu panka karaļi Gogol Bordello, pasaules elektroniskās mūzikas topu līderis Sigala, lietuviešu elektroniskās mūzikas uzlēcošo zvaigzne Dynoro, nīderlandiešu DJ duets The Him  un labākās pašmāju grupas un izpildītāji – Bermudu Divstūris, The Sound Poets, Aija Andrejeva, Jānis Stībelis, ansis, Carnival Youth, Singapūras Satīns, Ozols,Labvēlīgais tips, Laime Pilnīga, Very Cool People feat. ansis, Edavārdi un Kristīne Prauliņa, Viņa, Double Faced Eels, Makree (Live), Chris Noah, leģendārais festivāla dīdžejs Toms Grēviņš, DJ Aspirīns, DTD, ekstravagantā apvienība Ziedu Vija, lietuvieši -  Jauti, Jurga un Antikvariniai Kašpirovskio Dantys un vēl citi mākslinieki.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!