“Summer Sound 2023” papildina mākslinieku programmu

Raksta attēls -  “Summer Sound 2023” papildina mākslinieku programmu Foto: Krists Luhaers

10.03.2023

Grandiozākais pludmales festivāls Baltijā “Summer Sound”, kas šogad notiks jau vienpadsmito reizi Liepājā, papildina mākslinieku programmu ar jauniem pašmāju un starptautiski zināmiem mūziķu vārdiem.

Papildus jau iepriekš izziņotajiem “Summer Sound 2023” māksliniekiem par šīs vasaras lielākā piedzīvojuma atmosfēru rūpēsies: Grammy balvas nominanti, Dj un producentu super-trio no Itālijas MEDUZA; skaļākā pēdējā laika pašmāju hiphop atgriešanās - Gustavo; Igaunijas leģendārā indie-rock apvienība Ewert And The Two Dragons; folkmetāla pagāni SKYFORGER, dziedātāja un dziesmu autore Būū, Sudden Lights, Pienvedēja Piedzīvojumi, Dzelzs Vilks, Prusax, Wiesulis, Mauku Sencis/ Grandmasters Neons, Gapoljeri, Fēlikss Ķiģelis, Lapsene, Čipsis un Dullais, Nikotīņi, Indygo, Finķis & PRAGAII, ZARI, kopā ar Reini Jauno uzstāsies Itāļu ģitārists Daniele Mammarella, ar ballīti līdz rīta gaiļiem – Toms Grēviņš, vairākas apvienības no Lietuvas: Leon Semov, Planeta Polar, Shishi, Lucid Kidd, Antikvariniai Kašpirovskio Dantys, alternatīvais indie-pop-rok māsu duets no Bulgārijas IVA, zviedru grupas: Girl Scout un The Boo Boo Bama Orchestra un vēl daudzi citi.

Uzzināt pilnu, līdz šim izziņoto festivāla programmu un jaunu mākslineku vārdu pievienošanu festivālam var Summer Sound mājaslapā (www.summersound.lv) un sekojot festivāla informācijai sociālo tīklu platformās. (Instagram, TikTok, Facebook)

Jau vēsturiski festivāla organizatori veidojuši eklektiski piesātinātu programmu, tādā veidā sniedzot iespēju izbaudīt pēc iespējas plašāku muzikālo daudzveidību.  

Ikvienam apmeklētājam ir iespēja veidot pašam savu šīs vasaras labāko piedzīvojumu.

Jau iepriekš tika ziņots, ka šī gada festivālā piedalīsies Vācu elektroniskās mūzikas
producents un Dj Alle Farben, Igaunijas aktuālākais mūziķis un producents NOËP, leģendārais LABVĒLĪGAIS TIPS, pašpasludinātā repa supergrupa - Singapūras Satīns, ZEĻĢIS, Ozols, rolands če, kā arī labestīga humora pilnie Pirmais Kurss.
 

Festivāls “Summer Sound” 2022. gadā pulcēja rekordlielu apmeklētāju skaitu – abās dienās festivālu apmeklēja 40 tūkstoši cilvēku.

Līdz šī gada festivālam “Summer Sound” atlikušas mazāk nekā 150 dienas. "Summer Sound” Liepājā norisināsies augusta pirmajā nedēļas nogalē: 4. un 5. augustā.

Festivāla Summer Sound biļetes var iegādāties šeit: https://summersound.lv/

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!