Jau šonedēļ trešais festivāls KLANG!

Raksta attēls - Jau šonedēļ trešais festivāls KLANG! Publicitātes foto

23.07.2015 / Parmuziku.lv

Festivāls Pierīgā, kur uzstāsies populāras Latvijas rokgrupas un pāris spēcīgi viesi no ārzemēm.

24.-25. jūlijā Ķekavas pagasta Klaņģu kalnā notiekošajā festivālā KLANG! uz SWH Rock un Jägermeister skatuvēm uzstāsies gan pašmāju populārākie mūziķi, gan viesi no ārvalstīm.

Spilgtākie priekšnesumi sagaidāmi no Soundarcade, SIA Radikal, Sanctimony, Tesa, Omerta, Pienvedēja Piedzīvojumi, Dzelzs Vilks, Astra The 22s un citām pašmāju rokgrupām, savukārt no ārvalstu viesiem noteikti izcelsies apvienības Neonfly (Anglija) un Liveevil (Čehija). Pirmās dienas vakarā Jägermeister teltī ballīti iegriezīs UFO Grupa un DJ Uldis Rudaks, savukārt otrajā naktī par vislabāko rokenrola atmosfēru rūpēsies apvienība Mary Jane un kolorītais DJ Pa$aka. Pilna festivāla programma un grupu uzstāšanās laiki atrodami šeit.

Organizatori šogad sarūpējuši vairākus patīkamus pārsteigumus festivāla apmeklētājiem, no kuriem, iespējams, svarīgākais ir Valmiermuižas alus darītavas speciāli brūvētais KLANG! alus. Festivāls būs vienīgā vieta, kur jauno dzērienu varēs baudīt arī nefiltrētā veidā kopā ar Vecrīgas bāra Garāža gatavotajiem ēdieniem. Šogad krietni plašāka vieta atvēlēta gan telšu pilsētiņai, gan autostāvvietai, kā arī būs atsevišķi nodalītas riteņu un motociklu novietnes. Festivāla teritorijas karte pieejama šeit.

Festivāls šogad iedibināja arī jaunu tradīciju un pasniedza pirmo KLANG PAZEMES BALVU par pašaizliedzīgu ieguldījumu Latvijas alternatīvās kultūras veidošanā, rokmūzikas skatuves kopšanā un attīstības veicināšanā. Simbolizējot balvas ideju un saukli „Sanāk tiem, kuri rok!”, metāla lāpstu saņēma viens no pašmāju alternatīvās kultūras („pazemes”) karognesējiem Raimonds Lagimovs jeb Dambis (Inokentijs Mārpls). Balvas ieguvēju nosaka publiskais balsojums festivāla mājaslapā.

Organizatori atgādina, ka vēl tikai līdz 23.jūlijam iepriekšpārdošanā par draudzīgajām cenām iespējams iegādāties gan vienas dienas, gan divu dienu, kā arī grupu biļetes uz festivālu. Iepriekšpārdošanā pieejamas arī biļetes uz autobusu, kurš festivāla dienā kursēs no Rīgas (Strēlnieku piemineklis) uz festivāla norises vietu Ķekavas pagasta Klaņģu kalnā. Autobusu kustības saraksts 24.jūlijā: 17:00; 19:00; 21:00. Būs pieejams transports arī 26.jūlijā no Klaņģu kalna atpakaļ uz Rīgu plkst. 10:00 un 12:00. Biļetes iespējams iegādāties šeit.

Foto: Publicitātes foto

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!