Jau otrā dziesma šonedēļ! Noklausies "Prāta Vētras" un "Comedy Club" zvaigznes Marinas Kravets dvēselisko kopdarbu!

Raksta attēls - Jau otrā dziesma šonedēļ! Noklausies "Prāta Vētras" un "Comedy Club" zvaigznes Marinas Kravets dvēselisko kopdarbu! Ekrānšāviņš no video

06.10.2017 / Parmuziku.lv

Nedēļas sākumā pirmatskaņojumu piedzīvoja "Prāta Vētras" kopdarbs ar igauņu grupu "Ewert and the Two Dragons", bet šodien - ar "Comedy Club" spilgtāko zvaigzni, aktrisi un dziedātāju Marinu Kravets (Марина Кравец).

Marina Kravets Krievijā pazīstama kā aktrise, dziedātāja, radio raidījumu vadītāja un vienīga sieviete humora šovā "Comedy Club". Grupa kopā ar talantīgo humora šova zvaigzni ierakstījuši dziesmu "Как Я Искал Тебя". Noklausies!

Bet ja vēl neesi noklausījies kopdarbu ar "Ewert and the Two Dragons", tad noteikti iesakām!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!