Jannsi izdod piecu dziesmu minialbumu “For the Underdog”

Raksta attēls - Jannsi izdod piecu dziesmu minialbumu “For the Underdog” Publicitātes foto

10.02.2023

Indīroka mākslinieks Jannsi, īstajā vārdā Jānis Uplejs, ir izdevis minialbumu “For the Underdog”. Iekļautajās dziesmās dzirdami indīroka, popa un repa elementi.

29 gadus vecais Jannsi, īstajā vārdā Jānis Uplejs, ikdienā ir grafikas dizainers un iekļaujošas draudzes mācītājs, un “For the Underdog” ir mūziķa pieredzes atspoguļojums. “Šīs dziesmas ir atgādinājums, ka dzīve ir dažādu piedzīvojumu pilna, un ir svarīgi atrast spēku tajā nepazust,” vēsta Jannsi.

Minialbums sākas ar enerģisku indīroka skaņdarbu “(Not Made For) Life Alone” par cilvēka vajadzību pēc citiem. “For the Underdog”, vienīgā minialbuma dziesma ar repa elementiem, ir mudinājums atšķirīgajiem nebaidīties un pretoties sabiedrības spiedienam. “Don't Look Back” ir iedrošinājums virzīties uz priekšu arī tad, ja citi to nesapratīs, savukārt “Like You Always Do” ir dziesma par nelaimīgu mīlestību, ko Jannsi sarakstīja jau vidusskolas laikā. Minialbums noslēdzas ar dziesmu “Every Tear Will Dry” - veltījumu draugam, kurš zaudēts pašnāvībā.

Mūziķis par savām svarīgākajām muzikālajām ietekmēm uzskata “Twenty One Pilots”, Shipsea, Laika suns, Mike Shinoda, “The White Stripes” un “Nothing But Thieves”. Jannsi iepriekš ir izdevis trīs singlus un vienu minialbumu.

Minialbums ir ierakstīts paša spēkiem Jannsi mājas studijā, bet dziesmas “Don't Look Back” miksēšanas un masterēšanas darbus veica Jānis Locs. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!