Jānis Stībelis laidis klajā video klipu savam jaunākajam singlam "Džoanna"

Raksta attēls - Jānis Stībelis laidis klajā video klipu savam jaunākajam singlam "Džoanna" Publicitātes foto

15.10.2018 / Parmuziku.lv

Latviešu mūziķis Jānis Stībelis publicējis savas jaunākās dziesmas "Džoanna" videoklipu, kas ir jau ceturtais singls no novembrī gaidāmā jaunā albuma.

"Arī es vēlos pagarināt šo burvīgo atvasaru, tāpēc šāds vasarīgs skaņdarbs oktobrī, " tā par jauno dziesmu stāsta tās autors Jānis Stībelis. 

Mūzikas video ir stāsts par divu būtņu satikšanos sapņos,  realitāti un ilūzijām, uzdrīkstēšanos un sapņu piepildījumiem, iztēles robežām. 

Skaņdarba mūzikas un teksta autors, producents un aranžētājs - Jānis Stībelis. Dziesmu ierakstīja un miksēja Gints Stankevičs studijā  "Factory Sound Studios". Ierakstā dzirdama Jāņa Kalniņa ģitāra un Melānijas Briuņas piebalss.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!