Jānis Stībelis izdod dziesmu “Mēs būsim kopā”

Raksta attēls - Jānis Stībelis izdod dziesmu “Mēs būsim kopā” Publicitātes foto

22.03.2022

"Mēs būsim kopā" ir aicinājums atcerēties mūsu pamatvērtības – brīvību, mīlestību, dzīvību –, jo mums visiem ir vienas debesis."

 “Cilvēkam ir tikai viena dzīve, un mēs to gan mīlam, gan dedzinām "kā rudenī lapas". Mēs paši esam atbildīgi par savu dzīves laiku un to, kā tas tiek  izmantots. Esam tik dažādi, tomēr vienoti, kad runa ir par labo un tā uzvaru pār ļauno,” uzskata Jānis Stībelis. 

“Ļaunums – tas nav kaut kas mistisks vai pasaku tēls. Šobrīd Ukrainā plosās karš, tiek iznīcinātas pilsētas un mirst cilvēki, un tas ir absolūts, reāls ļaunums, pret kuru mums jābūt vienotiem. Vienotībā ir spēks, tikai kopā mēs varam pārdzīvot grūtības un skatīties nākotnē. Mēs esam vienoti, mēs būsim kopā ar ukraiņu tautu, kas aizstāv savu un mūsu brīvību!” ir pārliecināts Jānis Stībelis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!