Jānis Lūsēns un Ineta Rudzīte publisko dziesmas „Ir tapis teikts” audioversiju un videoklipu

Raksta attēls - Jānis Lūsēns un Ineta Rudzīte publisko dziesmas „Ir tapis teikts” audioversiju un videoklipu Foto: Kaspars Filips Dobrovoļskis

09.02.2018 / Parmuziku.lv

Dažas dienas pirms jaunās koncertprogrammas „Manā varā”, kas sāksies jau šonedēļ ar koncertu Mālpils muižā, komponists Jānis Lūsēns un dziedātāja Ineta Rudzīte publisko dziesmas „Ir tapis teikts” audioversiju un videoklipu.

„„Sirds, es nedrīkstu mirt” – šīs dzejas rindas pieder īsi un spoži latviešu dzejā uzliesmojušam Ievas Rozes talantam. Dēvēta par vienu no traģiskākajām latviešu dzejniecēm, kas visu savu mūžu izstāstījusi dzejā. Savā dzejā palikusi tekstuāli nesagūstīta. Ir tapis teikts – es paceļos pāri visam un eju paceltu galvu, man sāp, bet man vienalga. Ir tapis teikts – es paceļos pāri visam un eju paceltu galvu, man sāp, bet man vienalga,” par jauno dziesmu saka dziedātāja Ineta Rudzīte.

Atgādināsim, ka Jāņa un Inetas koncertprogramma „Manā varā” tapusi pavisam nesen, un to iedvesmojusi latviešu dzejnieču dzejas zelta izlase – no Vizmas Belševicas līdz Annai Rancānei un Annai Auziņai, no Astrīdes Ivaskas, Veltas Sniķeres līdz Mārai Zālītei un Liānai Langai. 

Koncerti notiks 10.februārī Mālpils muižā, 14.februārī Alūksnes Kultūras centrā, 17.februārī Mazmežotnes muižā, 8.martā Madonas kultūras namā, 9.martā Rīgā, Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” un 10.martā Dikļu pilī.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!