Jānim Šipkēvicam jauna dziesma un video “Pie upes”

Raksta attēls - Jānim Šipkēvicam jauna dziesma un video “Pie upes” Publicitātes foto

04.02.2022

Šā gada 4. februārī tiek publiskots otrais singls no Jāņa Šipkēvica martā gaidāmā albuma “Apgaismo mani”.

Dziesmas ierakstā piedalījušies mūziķi Miķelis Putniņš, Kārlis Josts, Rūdolfs Dankfelds un Kristīne Pāže. Stīgu aranžējumus veidojis Andris Sējāns, un tos ieskaņojis “Sinfonietta Rīga” stīgu kvartets. Ieraksta inženieri – Arnis Račinskis, Gustavs Ērenpreiss, ieraksta producents – Gatis Zaķis.

Stāsta Jānis Šipkēvics: “Gatis ir ne tikai dziesmas producents, bet arī tās vizuālā attēlojuma idejas autors. Ierakstu sesijas karstākajā punktā mēs nolēmām, ka vienu vakaru mums jāņem brīvs un jādodas uz džeza klubu. Tur mēs arī nokļuvām! Nokļuvām vētrainā piedzīvojumā, kas nākamajā rītā atnesa atklāsmi – “Pie upes” mīlas stāstam jānotiek zem ūdens. Kā augstāko spēku sūtīts signāls tika saņemti dabas pētnieka Ilmāra Tīrmaņa gadu gaitā krātie zemūdens pasaules vērojumi, un tālākais jau ir hidrobioloģijas vēsture.”

Dziesmas videoklipa montāžas režisors ir Toms Harjo, savukārt, grafikas veidotas studijā “SHADE”.

Jau martā tiks izziņoti Jāņa Šipkēvica jubilejas gadam veltīto koncertu datumi, kā arī visā pilnībā būs pieejams jauno dziesmu albums.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!