Izdots Twenty One Pilots jaunais albums "Trench"

Raksta attēls - Izdots Twenty One Pilots jaunais albums "Trench" Publicitātes foto

08.10.2018 / Parmuziku.lv

Twenty One Pilots izdod jaunu albumu - TRENCH, kurš klausītājiem pieejams visos straumēšanas servisos (DSPs) un grupas mājas lapā www.twentyonepilots.com.

Jau pirmajā nedēļas nogalē jaunais albums "Trench" atrodas Nr. 1  iTunes albumu topā gan Latvijā, gan ASV, Lielbritānijā, Argentinā, Bulgārijā Kanādā, Čehijā, Somijā, Ungārijā, Izraēlā, Kazahstānā, Meksikā, Jaunzēlandē, Norvēģijā, Krievijā, Slovēnijā, Turcijā, Uzbekistānā un Ukrainā.

Dziesmai  “My Blood"pieejams videoklips,  kura autors un režisors ir  Tims Matia (Tim Mattia), noskaties to grupas YouTube kanālā. Savukārt jau rīt Amerikas Mūzikas Balvas apbalvošanas ceremonijā Twenty One Pilots izpildīs savu Nr. 1 alternative hitu “Jumpsuit". Dziesma iekļuva Billboard “Alternative Songs” topā pirmajā pozīcijā un arī augstāko pozīciju Mediabase “Rock Airplay” topā.

Sākot ar 16. oktobri Twenty One Pilots dosies pasaules koncerttūrē “Bandito Tour”. Pirmie koncerti notiks Amerikā, kur lielākā daļa jau ir izpārdoti, tālākais ceļš vedīs uz Austrāliju, Jaunzēlandi, Eiropu un Angliju. Lielā pieprasījuma dēļ grupa izziņojusi papildu koncertus visā pasaulē, līdz ar to koncerttūre tika pagarināta vēl visa nākamā gada garumā. Nākama gada Februārī un Martā grupa atrodas mūsu reģionam vieglāk aizsniedzamā attālumā - Eiropā un Anglijā. Informāciju par biļetām un koncertu norise vietām var atrast grupas mājaslapā:  www.twentyonepilots.com/banditotour.

Grupas iepriekšējais albums BLURRYFACE guva vērā ņemamus panākumus, iekļūstot pirmajā pozīcijā SoundScan/Billboard 200.  Turklāt katra dziesma albumā ir sasniegusi Zelta, Platīna vai vairāku Platīnu statusu, tajā iekļautie hiti -  “Tear In My Heart” (divkārtējs Platīns),  “Ride” (4x Platīns, 683 miljoni skatījumi dziesmas videoklipam YouTube )  un “Stressed Out" (Grammy un 7x Platīns, #2 Billboard “Hot 100”. u.c. globāli panākumi).  Dziesmas “Stressed Out”  video skatīts YouTube vairāk kā 1.4 miljardi reižu. Dziesma “Heathens” - sasniedza #1  iTunes topā vairāk kā  60 valstīs un   #5 Lielbritānijā, pārdošanas apjomi mērāmi ar vairākiem platīna statusiem Austrālijā, Kanādā, Itālijā un Jaunzēladē. Dziesmas video saņēma MTV Mūzikas video abalvojumu kā "Labākais Rok Video" 2016. gadā, tā skatījums pārsniedzis miljardu. 2017. gada relīze -“Heavydirtysoul”, sasniedza platīna statusu un video atkal saņēma MTV Mūzikas video abalvojumu kā "Labākais Rok Video" 2017.

Savas pastāvēšanas laikā Twenty One Pilots ir pierādījuši, ka ir viena no labākajām pasaules roka grupām ar neskaitāmiem apbalvojumiem. Viņu kontā ir gan nominācijas, gan apbalvojumi; starp nozīmīgākajiem jāmin GRAMMY® balva "Labākais dueta/ grupas izpildījums" 2017, septiņas  Billboard Music balvas, vairākas Alternative Press Music balvas, Amerikas Mūzikas balvas - tai skaitā "Iecienītākā Pop/Rock/Band/Duo grupa"; sešas iHeart Radio Mūzikas balvas, MTV Eiropa Mūzikas balva un vēl daudzas citas. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!