Izdots CD Rainis un Aspazija Raimonda Paula dziesmās

Raksta attēls - Izdots CD Rainis un Aspazija Raimonda Paula dziesmās Publicitātes foto

02.10.2015 / Parmuziku.lv

Izdota unikāla dziesmu izlase, kurā apkopotas komponista Raimonda Paula dziesmas, kuru pamatā ir Raiņa un Aspazijas dzeja.

Albumā iekļauti dziesmu cikli, kurus izpilda Emīla Dārziņa mūzikas skolas zēnu koris un solists Jānis Sproģis. Savukārt dziesmu ciklu Baltās dziesmas izpilda bērnu ansamblis Dzeguzīte.

Albumā dzirdamas tādu pazīstamu dziesmu pirmie ieraksti, kā Circenīša Ziemassvētki,  Putniņš uz zara, Zeltītas vasaras un liriskais Aicinājums  Emīla Dārziņa Mūzikas skolas zēnu kora  un solista Jāņa Sproģa izpildījumā.

Ar pilnu albuma dziesmu sarakstu iespējams iepazīties šeit.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!