Izdota “Lielā Ziemassvētku izlase Nr. 5”

Raksta attēls - Izdota “Lielā Ziemassvētku izlase Nr. 5” Publicitātes foto

14.12.2015 / Parmuziku.lv

Pēc sešu gadu pārtraukuma atkal pieejama jauna dziesmu CD izlase sērijā “Lielā Ziemassvētku izlase”.

Šī sērija aizsākās 2002. gadā un līdz 2009. gadam tika izdotas četras šādas izlases, kas vienmēr bijušas ļoti pieprasītas un populāras.  Pēc kārtas piektajā izlasē iekļautas 20 populāru izpildītāju Ziemassvētku un ziemas noskaņu dziesmas.  Jaunajam izdevumam ir mainīts līdz šim ierastais dizains. Par sērijas jaunā izdevuma dizainu tagad parūpējies mākslinieks Artūrs Tigulis. CD iepakojums izlasei tagad ir videi draudzīgāks un veidots nevis no plastmasas, kā iepriekšējiem izdevumiem, bet gan no kartona. Mākslinieku sarakstā lasāmi tādi vārdi kā Lauris Reiniks, Musiqq, Zigfrīds Muktupāvels, Raimonds Pauls, Laima Vaikule, Normunds Rutulis, Projekts “Tev tuvumā”, Ainars Virga, “bet bet” un citi. Izlasē atrodams arī unikāls un agrāk nepublicēts Aivara Brīzes, emocionāli izpildītās dziesmas “Cik klusa nakts” ieraksts.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!