Ivo Fomins saviem faniem sagādāja jaunu dziesmu “Vēlreiz un vēlreiz”. NOKLAUSIES!

Raksta attēls - Ivo Fomins saviem faniem sagādāja jaunu dziesmu “Vēlreiz un vēlreiz”. NOKLAUSIES! Publicitātes foto

10.04.2018 / Parmuziku.lv

Dziedātājs un dziesmu autors Ivo Fomins piedāvā klausītājiem savu jaunāko dziesmu “Vēlreiz un vēlreiz”. Dziesmas pamatā ir Ivo ilggadējā sadarbības partnera Guntara Rača dzejolis no viņa dzejoļu grāmatas “365”.

“Kādu vakaru pāršķirstīju jauno Guntara dzejoļu krājumu un man ļoti iepatikās 25. jūnija dzejolis. Uzrunāja, ka tas bija par pašu svarīgāko, par spēju atbalstīt vienam otru. Sazinājos ar Guntaru, un viņš piekrita pierakstīt klāt vēl pāris pantiņus. Šo dziesmu es diezgan ilgi auklēju, līdz tagad tā ir gatava, un es nolēmu to publicēt," stāsta dziesmas autors Ivo Fomins.

“Es ar prieku vēroju, kā dzejoļi no grāmatas “365” pamazām pārvēršas dziesmās. Šīs pērn, 25. jūnijā rakstītās rindas stāsta par savstarpēju palīdzību. Par draudzību un  mīlestību, kura piedzīvo gan pacilājuma mirkļus, gan arī smagus kritienus. Un, ja esi nokritis, tad ir tik svarīgi, ka līdzās ir cilvēks, kurš palīdz piecelties," iespaidos dalās Guntars Račs.

2018. gads dziedātājam solās būt ļoti darbīgs. Nesen pavisam šaurā ģimenes lokā, ceļojuma laikā Taizemē, atzīmēta nozīmīga dzīves jubileja, kuras plašākas publiskās svinības plānotas rudenī. Tad jubileja  tiks atzīmēta ar lielkoncertu sēriju, uzstājoties Liepājā, Rīgā un Jelgavā.

Paralēli savai jubilejas solo programmai un darbam ar grupu, Ivo ir piekritis piedalīties arī Rača jaunajā projektā “Saldās sejas” un jau aprīlī un maijā, kopā ar pārējiem projektā iesaistītajiem mūziķiem, uzstāties grāmatas “365” svētku koncertos Skrundā 20.04., Viesītē 21.04., Bauskā 22.04., Talsos 10.05., Aizputē 11.05., Mālpilī 12.05., Ventspilī 13.05., Jelgavā 20.05. un Ādažos 26.05.  Šajos koncertos izskanēs arī šī jaunā dziesma.

Jauno dziesmu Liepājā producējis Roberts Dinters, bet miksējis grupas dalībnieks Zigmārs Miemis. Skaņas pēcapstrādi jeb tā saucamo “master” studijā Hodila Records, Valmierā, paveica Ģirts Laumanis. Dziesma ir pieejama visos mūzikas lejupielādes un straumēšanas servisos visā pasaulē.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!