Ivo Fomins publicē dziesmas Šodien video

Raksta attēls - Ivo Fomins publicē dziesmas Šodien video Foto: Dace Blūma

06.11.2015 / Parmuziku.lv

Šonedēļ nāca klajā dziedātāja Ivo Fomina jaunais dziesmu albums Nekas jau nebeidzas. Šajā albumā iekļautas arī aktuālākais singls Šodien, kuram tapis producenta Ritvara Blukas veidotais video.

"Bija prieks sastrādāties ar Ritvaru. Viņš ātri saprata par ko ir dziesmas stāsts, bet Ieva to lieliski attēloja. Filmējām Liepājā un Rīgā un tas bija aizraujošs process," par videoklipa uzņemšanu stāsta mūziķis.

Atzīmējot jauno video un jauno albumu šodien pulksten 17.00 Liepājas tirdzniecības nama Kurzeme 1.stāvā notiks jaunā albuma veicināšanas bezmaksas koncerts. Stundas garumā fani varēs tikties ar mūziķiem, noklausīties dziesmas no jaunā albuma un tos arī iegādāties.

Bet jau 22.00 grupa aicina fanus uz  mūzikas klubu Fontaine Palace Liepājā.  Koncertā tiks atskaņotas dziesmas no jaunā albuma, kā arī zināmi un iemīļoti hiti no agrāko laiku repertuāra.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!