Ivo Fomins gatavojas izdot albumu un piedāvā jaunu dziesmu Šodien

Raksta attēls - Ivo Fomins gatavojas izdot albumu un piedāvā jaunu dziesmu Šodien Foto: Edgars Pohevičs

15.09.2015 / Parmuziku.lv

Ivo Fomins vēl šogad ieplānojis izdot jaunu albumu un publicē jaunu dziesmu Šodien, kuras mūzikas autors ir viņš pats.

Pamatmateriāls ierakstīs pašu grupas mūziķu studijā Liepājā, grupas ģitārista Roberta Dintera vadībā, bungas ieskaņotas Ivara Sudmaļa studijā, bet dziesma pabeigta Rīgā, Labo ierakstu studijā pie Jāņa Kalves.

Katra jauna lieta maina mūsu dzīves. Man ir laba sajūta par jauno dziesmu, protams, visu izšķirs klausītāji. Pašam šķiet, ka ir izdevies pateikt to, ko vēlējāmies. Darbs pie dziesmas noritēja trīs dažādās studijās, jo gribējās, lai rezultāts ir maksimāli labs. Pašlaik intensīvi strādājam pie vēl vairākām dziesmām un ir sajūta, ka jaunais albums būs labākais no visiem, kāda ierakstā jebkad esmu piedalījies. Ir lieliska sajūta, strādājot pašiem savā studijā, kur nav jāskatās pulkstenī, un vari visu pieslīpēt līdz pēdējam sīkumam,

stāsta Ivo Fomins.

Bet dziesmas vārdu autors Guntars Račs papildina - dziesma ir par to, ka katra diena ir kā jauns izaicinājums, kā jauna iespēja. Par to, ka mainot ierastās lietas un mainot pašam sevi, mēs, protams, riskējam nonākt nepatīkamās situācijās, bet nemainot neko, mēs gandrīz droši varam prognozēt, ka paliksim tur, kur esam un nekad nesatiksim tos cilvēkus, kurus, iespējams, ļoti, ļoti vēlamies satikt.

Paralēli darbam pie jaunā albuma Ivo Fomins ar grupu turpina aktīvi koncertēt un uzstāties klubos un koncertzālēs. Pamazām dziesmu programmā tiek iekļautas arī jaunā albuma dziesmas, tostarp Putni bez spārniem un Nekas jau nebeidzas.

Jaunais albums klausītājiem būs pieejams jau rudenī. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!